28501
0
Завантажити ще

Блогер Максим Прудеус, який вчить правильно говорити українською, мобілізувався до ЗСУ

Блогер Максим Прудеус, який вчить правильно говорити українською, мобілізувався до ЗСУ
Фото: instagram.com/prouddeus

Блогер та коуч з риторики Максим Прудеус, який вчить правильно говорити українською, мобілізувався до ЗСУ. Про це він розповів у Instagram, опублікувавши знімок у військовій формі.

- Сьогодні рівно місяць, як я в ЗСУ. Зізнаюся, що коли вирішив мобілізуватися, планував написати якийсь пост чи зняти відео, яке б замотивувало моїх підписників стати на захист Батьківщини поряд зі мною. Та правда в тому, що ані на такий розлогий пост зі сторітелом, ані на відео зараз просто немає часу, - уточнив Максим.

У пості Прудеус додав, що шкодує, що не ухвалив це рішення раніше, а також подякував побратимам, які понад 10 років захищають країну.

- 1. Армія - це зріз суспільства. Тут є і плюси, і мінуси, як і в усьому, і це нормально. Не ідеалізуйте і не знецінюйте. Не майте очікувань. Просто виконуйте свій обов'язок перед Україною, якщо справді любите свою Богом дану землю.

2. Єдине, про що я зараз щиро шкодую, – що не мобілізувався раніше. Шукайте вакансії, на яких ви будете найбільш ефективними, і долучайтеся, адже після перемоги кожен з нас поставить самому собі лише одне запитання: "Де я був, коли моя країна потребувала мене найбільше?" Від відповіді на нього у вашому житті залежатиме все. За цей місяць я зустрів справжніх людей з неймовірними історіями. Майже всі ми - прості цивільні, які у різний час прийшли до війська добровільно. Я відчуваю, що я там, де маю бути. І пишу цей пост із щирою вдячністю та глибокою повагою до всіх тих, хто тримає оборону вже понад 10 років. Для мене це велика честь. Ми переможемо! - підсумував блогер.

Максиму Прудеусу 39 років. У 2010-2012-х він був директором розвитку бізнесу компанії Pocketbook. У той саме час перейшов на українську мову в побуті та в роботі, а також створив канал на YouTube, який містить публікації про риторику та популяризацію української мови. За 10 років його канал не зміг набрати понад 15 тисяч користувачів, проте з початком повномасштабної війни кількість підписників збільшилась до 104 тисяч. У березні 2013-го заснував музичний гурт "Біллі Мілліган Бенд", який виконував українську лірику. У 2015 році Прудеус вів українські прямі ефіри, працював на радіо "Культура" та ТБ каналу "Культура".

Новини по темі: Блогери