18 грудня
Завантажити ще

Олександр "Терен", який втратив ноги на фронті, розповів про знайомство із Сарою Джессікою Паркер

Олександр

Боєць ЗСУ Олександр "Терен" Будько, який втратив обидві ноги на фронті, розповів про спілкування із Сарою Джессікою Паркер, яка стала продюсером фільму про українських артистів балету в еміграції. В інтерв'ю Славі Дьоміну військовий поділився, що познайомився із зіркою "Секс і місто" у Лондоні.

- Ми спілкувалися, коли я був у Лондоні. Було все досить просто, жодного пафосу, жодної охорони. Просто прийшла до нас, ми посиділи, побалакали. Про те, як справи загалом, про сім'ю, про те, що в Україні. Вона дякувала за багато чого, їй сподобався фільм, і я їй імпоную, - повідомив він.

За словами Олександра, актриса підтримала виробництво картини, щоб вона спонукала людей змінити своє ставлення до війни в Україні.

- Вже представлений тизер. Ми чекаємо. Вона озвучила, що "Я не маю відношення до фільму, все робили режисери, актори, я просто хочу, щоби цей фільм побачили, і моє завдання - зробити цей фільм відомим". Звичайно, може, є якісь фінансові мотиви, але я не думаю. Не думаю, що цей фільм якось змінить її фінансове становище. Вона відкрито заявляла, що підтримує Україну та хоче, щоб цей фільм спонукав людей змінити своє ставлення до війни в Україні, - підсумував Будько.

Картина "Перший ряд", яку режисує Міріам Гуттман, розповість про групу українських танцівників балету, котрі опинилися в евакуації після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Знаходячись далеко від дому, вони створили балетну трупу United Ukrainian Ballet (Об'єднаний український балет).

До повномасштабної війни Олександр Будько працював бариста у Києві. Після початку повномасштабного вторгнення Росії до України приєднався добровольцем до батальйону "Карпатська Січ". У травні 2022-го під час боїв у Харківській області отримав тяжке поранення та втратив обидві ноги. Після протезування та реабілітації в США запустив тревел-проєкт "Відвал ніг, або All інклюзів" на YouTube, де разом із друзями досліджує українські міста на безбар'єрність (необмежений доступ до предметів, сервісів та різних об'єктів незалежно від наявності інвалідності чи хвороби. - Авт.).