13 червня
Завантажити ще

"Міс Всесвіт Україна"-2023 заспівала дуетом з Катамадзе та виставила сукні з конкурсу на аукціон

Фото: прес-служба "Міс Всесвіт України"

"Міс Всесвіт Україна"-2023 Ангеліна Усанова організувала благодійний вечір PEACE. We Can Overcome War на підтримку чернівецького дитячого будинку "Місто добра". Захід відбувся у "Палаці Ферстель" у Відні за участю диригента та композитора Ніколза Рачвелі (Грузія), танцюристів Олени Шоптенко та Ігоря Кобюка, скрипаля Марка Любаша, президента конкурсу "Міс Всесвіт Україна" Ганни Філімонової та учасниць "Міс Всесвіт". Знімки з вечора було опубліковано на офіційній сторінці конкурсу в Україні.

Для гостей Ангеліна виконала авторські пісні на тему миру в Україні, екології й любові, композицію "Квітка-душа" разом зі співачкою Тонею Матвієнко, а також заспівала дуетом "Чорнобривці" з Ніно Катамадзе. Ще одним особливим гостем вечора став Марко Любаш – обдарований юний український скрипаль у четвертому поколінні.

- У добрих справ не буває надлишку. Поки триває війна, ми маємо бути разом і робити навіть надможливе, щоб наблизити довгоочікуваний мир, – прокоментувала свою участь у заході Ніно Катамадзе.

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe

У рамках вечора також було оголошено про старт благодійного онлайн-аукціону, на якому всі бажаючі зможуть придбати дизайнерські сукні, в яких Ангеліна Усанова представляла Україну на конкурсі "Міс Всесвіт"-2023 у Сальвадорі. У колекції представлено вбрання від FROLOV, Jamemme, AMG, Schiaparelli, Max Mara та інших дизайнерів. Загалом на аукціон виставлять близько 12 лотів, а придбати їх можна буде протягом місяця. Усі кошти з аукціону спрямують на підтримку чернівецького дитячого будинку "Місто добра".

Ангеліна Усанова здобула титул "Міс Всесвіт Україна-2023" наприкінці серпня після Zoom-інтерв'ю з фіналістками та онлайн-голосування журі. Вона представила Україну на конкурсі "Міс Всесвіт" наприкінці грудня, але до ТОП-20 фіналісток не потрапила. Титул здобула 23-річна представниця Нікарагуа телеведуча Шейнніс Паласіос.

Фото
Фото
27 Березня12:56
Новини по темі: Міс Україна Всесвіт