Завантажити ще

Художниця Соня Морозюк зізналася, чому досі не продала подарунки від Романа Гринкевича

Художниця Соня Морозюк зізналася, чому досі не продала подарунки від Романа Гринкевича

Художниця Соня Морозюк після корупційного скандалу з її екснареченим Романом Гринкевичем зізналася, чому досі не продала його подарунки. В інтерв'ю Дмитру Гордону Соня наголосила, що не відмовляється від своїх слів і доведе обіцяне до кінця, як тільки на руках будуть відповідні документи, оскільки не хоче за безцінь продати дорогоцінні речі. За її словами, за період відносин від Романа вона отримала обручку та кольє.

- Кольє Картьє було. Я не маю на нього документів та чеків відповідно. Якщо таке на сайті відповідно до цін на сайті коштує 17 тисяч євро. Щодо кільця, це Граф, але я ще раз наголошую, що я не маю документів, де б я знала каратність, я не знаю, скільки воно коштує, - уточнила вона.

Морозюк додала, що планує передати виручені кошти заступнику командира 14-го окремого батальйону Євгену Карасю, якому не раз допомагала закривати збори.

- Все залишається в силі. Я написала, щойно це станеться, я про це розповім. Ви ж розумієте, що я не маю на це все документів на прикраси. Вони дарувалися без документів. Це зараз у процесі. Як тільки я отримаю гроші за прикраси, я їх переведу Жені Карасю. Це — військовий. У грудні з ним була остання допомога, яку я встигла зробити до цього інциденту. Це ми передали 8 автомобілів. Я хочу багато за них взяти, але ви розумієте я не маю можливості піти в магазин Картьє. Це вже ношене, без документів. Віддавати кольє за тисячу доларів? Я сама хочу щиро, якнайвигідніше зробити цю історію. Тож я чекаю. Я від своїх слів не відмовляюся, - підсумувала Соня.

У першому інтерв'ю після скандалу з Гринкевичами Морозюк заявила, що є художницею, яка зробила себе сама, але в медіа та соцмережах її несправедливо зробили "обличчям корупції". На все її майно накладено арешт, з чим Морозюк не погоджується і готується подавати апеляцію. Соня також зізналася, що була здивована, коли був затриманий батько її екснареченого Ігор Гринкевич, який намагався дати працівникові ДБР хабара. За словами дівчини, вона не бачила статків родини Гриневичів, про які розповідали у ЗМІ. Із сином Гринкевича Романом Соня розійшлася напередодні оголошення його у розшук, оскільки вони по-різному бачили підхід до комунікації під час корупційного скандалу.

Соня Морозюк опинилася в епіцентрі корупційного скандалу через сім'ю колишнього коханого, львівського бізнесмена Романа Гринкевича, яку підозрюють у розкраданні грошей на закупівлях для Міноборони та створенні злочинної організації. 17 січня у соцмережах Морозюк заявила, що розірвала заручини з Гринкевичем та пообіцяла продати його подарунки.