19 червня
Завантажити ще

Соня Морозюк прийшла на інтерв'ю до Гордона у футболці з написом "Не даю без декларації"

Соня Морозюк прийшла на інтерв'ю до Гордона у футболці з написом

Художниця Соня Морозюк та екснаречена підозрюваного у корупції бізнесмена Романа Гринкевича дала перше інтерв'ю після скандалу. На розмову з Дмитром Гордоном художниця прийшла у футболці з написом "NE DAYOU BEZ DEKLARATSIY" (Не даю без декларації). Морозюк заявила, що у медіа та соцмережах її несправедливо зробили "обличчям корупції". 

- Я розумію обурення суспільства, але не розумію чому з мене зробили обличчя корупції у державі? У нас чималенько історій про чупакабр, НЛО і свинячий грип, і всі люди в це вірять. Чому я стала обличчям корупції в нашій державі? Я художниця. Я митець. Що є сили, що є змоги я навпаки намагаюся приблизити той час, коли це пекло для на всіх скінчиться. Я дуже багато виступала, працювала, креативні штуки придумувала, щоб збирати гроші. Я не є частиною цієї родини. Я художниця, яка створила себе сама, - сказала Морозюк. 

Морозюк розповіла, що була здивована, коли затримали батька її екснареченого Ігоря Гринкевича, який намагався дати працівнику ДБР хабар у 500 тисяч доларів. За словами дівчини, вона не бачила статків сім'ї Гриневичів, про які розповідали у ЗМІ. 

- Матюкатися можна? Я була в а*уї. Я була здивована, м'яко кажучи, коли затримали Ігоря. У мене був шок. Ви ж розумієте, що ніхто мене не набирав вранці "Сонька, я іду давати хабар". Я була в шоці. Звичайно, це ніяк не обговорювалося в домі. Я була в шоці, коли побачила відео у телеграм-каналах. Коли затримали Романа, ми вже на той час не були разом. Ми розійшлися до оголошення підозри Роману. Потім я бачила підозру, бачила розшук і бачила затримання. Дивитися відео мені було боляче і неприємно. Я кохала іншу людину, - заявила Морозюк.

З Романом Гринкевичем художниця розійшлася через те, що вони по-різному бачили підхід до комунікації під час корупційного скандалу.

- Наша остання зустріч була 8 січня (на той момент Роману ще не оголосили підозру - Ред.), мені здається...Ми спілкувалися телефоном, ми не бачилися. Коли я прийняла для себе це важке рішення, що пора закінчувати стосунки, я хотіла зустрітися і поговорити як дорослі люди, для мене це було важливо, але на мої прохання "давай зустрінемось" він не знайшов змоги зустрітися. Ми розійшлися по смскам. Я написала повідомлення. Для мене головним було зберегти себе і здоров'я своєї кукухи. Я не вважаю за погане обирати себе, в тому сенсі коли тобі погано, то ти йдеш. Я обрала себе. Я втратила довіру до цієї людини, і через це зникло кохання.  Вся ця історія відобразилася на наших стосунках. Я втратила довіру, я не відчувала підтримку. Ми по-різному бачили вирішення проблеми. Я викладала дописи, для мене важливо було говорити правду. Роман бачив це інакше, - розповіла Морозюк.

За словами Морозюк, наразі на все її майно накладений арешт, з чим Морозюк не згодна і готується подавати апеляцію.

Соня Морозюк опинилася в епіцентрі корупційного скандалу через сім'ю свого екснареченого львівського бізнесмена Романа Гринкевича, яку підозрюють у розкраданні грошей на закупках для Міноборони та створенні злочинної організації. 17 січня Морозюк розірвала заручини з Гринкевичем і пообіцяла продати його подарунки.