15 липня
Завантажити ще

Стендап-комік Василь Байдак у дуеті зі Степаном Гігою заспівав кавер на "Цей сон" заради донатів для ЗСУ

Стендап-комік Василь Байдак у дуеті зі Степаном Гігою заспівав кавер на
Фото: instagram.com/by_by_duck

Зірка "Ліги Сміху", стендап-комік Василь Байдак та Степан Гіга виконали кавер на український хіт співака "Цей сон". Таким креативним чином артисти анонсували у соцмережах новий збір допомоги для ЗСУ. Їхня мета - зібрати 7 мільйонів гривень. За словами Байдака, виручені гроші підуть на покупку РЕБ та пікапів для наших захисників на передовій.

– Збір на 7 млн ​​грн! Цей збір, цей збір буде щоночі вам снитись, поки не закриється. А як закриється, то будуть: РЕБ та дуже товсті дрони для "Чорний Ліс", РЕБ для Добровольчого підрозділу "Фрайкор", РЕБ та Екофлоу (2шт) для 25й, Mavic 3T (x2) для 90 окремого аеромобільного батальйону, пікап для "Спарт ", пікап для прикриття повітряного простору Вінницької області, пікап для 54-ї, пікап для НГУ. FPVшки чим більше - тим краще. Я дуже вдячний Степану Гізі за те, що дозволив безсмертний хіт перетворити на донатний трек, який захистить та допоможе нашим військовим долати ворога, – уточнив у соцмережах шоумен.

Біля А4 віч-на-віч

я сидів і думав 

мощний спіч

щоб закликати всіх-всіх людей

задонатити жменю грошей.

Перевів не одного листа

в голові тупо пустота

Я заснув і побачив його

що заспіва не на один мільйон.

Приспів:

Цей збір, цей збір

Мені щоночі сниться,

крізь сон, крізь сон,

донат на РЕБ несеться.

Цей збір, цей збір

наших оберігає

на РЕБ і дрон

Гіга й Байдак збирає.

З початку повномасштабної війни Вася Байдак часто записує кавери на відомі треки із закликом донатити нашій армії і на своїй сторінці в Instagram анонсує благодійні збори. Артист також дає благодійні стендап-концерти, кошти якого передає на допомогу ЗСУ.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Василь Байдак (@by_by_duck)