13 червня
Завантажити ще

78-річного актора з "Гри в кальмара" звинуватили у сексуальних домаганнях

78-річного актора з
Фото: скриншот видео youtube.com

Південнокорейського актора О Ен Су, який зіграв учасника та таємного організатора гри в серіалі Netflix "Гра в кальмара", звинуватили у сексуальних домаганнях. Жінка, яка висунула звинувачення, стверджує, що 78-річний артист домагався її ще 2017 року. Невідома подала позов проти О Ен Су ще у грудні минулого року, а у квітні поліція закрила справу, не висунувши жодних звинувачень. Прокуратура поновила розслідування, оскільки постраждала подала апеляцію. Про це пише Korea JoongAng Daily.

Під час розслідування прокуратури сам актор заперечував висунуті проти нього звинувачення. У коментарі виданню О Ен Су пояснив, що "тримався за руки з жінкою, щоб показати дорогу навколо озера". Артист додав, що вибачався, але це зовсім не було визнанням його провини.

О Ен Су, справжнє ім'я якого О Се Кан, більш відомий у рідній країні як театральний актор. Він дебютував у кіно у 1965 році у фільмах "Приморське село" та "Весна, літо, осінь, зима... і весна" (2003). Але найбільшу популярність принесла йому роль у серіалі "Гра в кальмара". У січні 2022 року він став першим корейцем, який отримав "Золотий глобус" за роль у серіалі.