24 липня
Завантажити ще

Олена Зеленська записала подкаст з донькою Олени Кравець

Олена Зеленська записала подкаст з донькою Олени Кравець

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у подкасті "Контента" в рамках своєї ініціативи "Ти як?" про ментальне здоров'я. Ведучими подкасту стали 21 річна Марія Кравець, донька ексакторки "Студії Квартал 95" Олени Кравець та 7-річна Поліна Медвідь. Зеленська розповіла про свій спосіб боротьби з тривожністю.

- Я вже для себе зрозуміла, що в мене є два типи тривожності. Перший, коли я в принципі розумію, чому я тривожусь. Наприклад, коли мене очікує якась подія, перед якою я хвилююся, і я маю до неї готуватися. Тобто це – така раціональна тривога. І є ірраціональна тривога. Просто щось на душі погано. І в такий момент я ставлю собі запитання, чи я можу щось зробити, щоб стало краще. Тому в першому випадку я просто починаю готуватися до події...А в другому випадку, коли не маєш, що собі запропонувати, треба фізично щось робити. Мене заспокоює якась фізкультура, спорт. Завжди. Не менше години і тоді голова стає на місце. Намагалася практикувати медитацію. Потрібно більше практики, поки що я не відчула такої чудодійної сили, - розповіла Зеленська.

За словами Зеленської, вона хоче знову почати грати на музичних інструментах, тому що свого часу навчалася в музичній школі. 

- Тому що там річ навіть не в тому, що ти слухаєш музику, а в тому що ти її створюєш. І навіть твоє тіло резонує з інструментами, які видають звуки. Це такий секрет, навіть фізично. Тому я зараз намагаюся якось знайти в собі можливості, щоб поновити свої навички. Вони звісно майже не вціліли, але, звичайно, руки щось пам’ятають, – розповіла перша леді.