28501
0
Завантажити ще

"Відомий в Україні" - подруга Гросу розповіла про нового чоловіка співачки

Фото: instagram.com/alina_grosu

Співачка Аліна Гросу після розставання з російським актором рідко говорить про особисте життя, воліючи підтверджувати чи спростовувати чутки у своїх кліпах. Так, два тижні тому зірка натякнула, що вдруге вийшла заміж. Виконавиця виклала тизер нового кліпу на трек "Не туман", в якому останній кадр був весільний, проте особистість обранця не розкрила.

У коментарі BespaLOVmedia одна з подруг артистки зізналася, що співачка не поспішає робити ці стосунки публічними, оскільки її чоловік дуже відомий в Україні.

- Справа в тому, що він (чоловік Аліни) досить відомий та медійний в Україні. Вона не хоче цим шлюбом робити його ще відомішим, адже в парі у стосунках постійно є "конкуренція". Він досить владний чоловік, вона теж з характером. Подружжя сперечається про те, хто буде головою сім’ї. Тож зараз Гросу не квапиться виводити його з тіні, – зазначив інсайдер.

Видання також опублікувало нібито кадри з весілля, на якому Гросу зображена у весільній сукні та букетом у руках і в обіймах бойфренда. Сама зірка інформацію про друге заміжжя не коментує.

До цих стосунків Гросу понад рік зустрічалася з російським актором Романом Полянським, який був старшим за неї на 12 років. Пара розсталася після початку повномасштабного вторгнення РФ до України. У 2020-му Гросу розлучилася з російським бізнесменом Олександром Комковим, не проживши з ним у шлюбі й року.

Фото: bespalovmedia.com.ua

Фото: bespalovmedia.com.ua

Фото: bespalovmedia.com.ua

Фото: bespalovmedia.com.ua

 

 

Новини по темі: Весілля Аліна Гросу