28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Українка на "Міс Європа" поскаржилася на погрози та цькування конкурсанток

 Українка на
Фото: instagram.com/milena.melnichuk

Представниця України на "Міс Європа" Мілена Мельничук поскаржилася на цькування та погрози з боку конкурсанток з інших країн. За словами дівчини, ще до поїздки на конкурс на неї обрушилася хвиля критики, їй видаляли сторінку в соцмережах та дзвонили на особистий номер, погрожували вбити її та її родину, назвали "нацисткою" та "фашисткою".

Мельничук додала, що після приїзду до Лівану організатори всіляко намагалися "зіштовхнути" її з росіянкою і змушували їх фотографуватися разом. Коли дівчина заявила, що хоче дискваліфікуватись, їй нібито почали погрожувати та вриватися в її номер.

- Мене змушували, щоб я фоткалася з [росіянкою] і коли я агресивно відмовляла погрожували мені і казали, що я тупа і нічого не розумію. Росіянка самостійно намагалася завжди сісти поряд і сфоткатись, хоча я постійно від неї намагалася сховатися. Не маю до неї претензій, як людина вона здавалася нормальною. Дизайнер спеціально дав нам однакові сукні, щоб ми були однакові та як подруги! Хореограф конкурсу поставив мене поруч із росянкою на сцені, коли я попросила переставити мене він сказав російською мовою "Мені по**й на війну в Україні". Під час самого фіналу цей хореограф кричав мені на сцені "хохлушка". Коли я виставила сторіс, що хочу дискваліфікуватися з конкурсу, організатори почали мені загрожувати, і навіть вдиралися в номер із погрозами! - розповіла Мілена в Instagram.

Ба більше, Мілена стверджує, що Ірина Максимович з Білорусі «за 5000 євро купила третє місце». А перемогу росіянки Мінкульт РФ нібито «викупив за 20 000 євро», і «під час усього конкурсу вона вихвалялася допомогою від президента». Українка наголосила, що інформацію про ці суми вона дізналася із приватних розмов із членами журі, менеджерами та іншими конкурсантками.

У соцмережах Мельничук також опублікувала відео з представницею Білорусі, яка ображала її  будучи у нетверезому стані.

- У тебе війна? А чи ти цицьками трусиш на конкурсі краси? Ось ти, Україно, яка каже "Білорусь - гівно" та "Росія - гівно". Україно, що ти голими цицьками вийшла трясти? Якого хрону ти приїхала на конкурс краси? - каже у ролику представниця Білорусі. - "Україно, до побачення. Агресивна Україна. Ось через таких, як ти, починаються війни", "Кончена Україна", "Гівно малолітнє".

Конкурс "Міс Європа – 2024" проходив з 15 по 25 лютого у столиці Лівану Бейруті. Переможницею стала росіянка, мешканка Казані Роза Гадієва. Друге місце посіла дівчина з Туреччини, третє – білоруска Ірина Максимович із Вітебська.

Мілена Мельничук родом із Житомира. Дівчина займається моделінгом з 14 років і раніше представляла країну на конкурсі Miss Teen World. Закінчила коледж культури на режисера театру, а зараз вивчає публічне управління у Поліському національному університеті.

 

Новини по темі: конкурс краси