28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

На "Міс Світу" в Індії сусідкою Софії Шамії стала гречанка, яка говорить українською

На
Фото: instagram.com/sfshamie

Українка Софія Шамія, яка представить нашу країну на "Міс Світу", вже прибула до Індії та зустрілася з конкурсантками з інших країн. Напередодні пройшов вечір знайомств, а також стали відомі імена сусідок по кімнаті кожної конкурсантки. Цього року сусідкою "Міс Україна" стала учасниця з Греції Саманта Місовіц, яка має українське коріння і трохи розмовляє українською мовою.

- Так, я можу говорити українською, бо моя мама родом з України, мій тато з Сербії, але я народилася в Греції, - сказала Саманта у сторіс Instagram Cофії.

Фото: instagram.com/sfshamie

Фото: instagram.com/sfshamie

На гала-вечері Софія з'явилася у білій мінісукні з пір'ям від українського бренду M'admire. Свій образ вона доповнила білими босоніжками з кристалами.

- Провела приголомшливий вечір із дівчатками! Розмова один з одним, танці та просто фотографування з моїми сестрами-королевами зробили вечір по-справжньому чудовим! - зазначила у публікації Шамія.

18-річна Софія Шамія виграла титул "Міс Україна" наприкінці вересня. Дівчина стала переможницею голосування на офіційному сайті конкурсу, який вперше проводили онлайн через продовження війни в Україні. Шамія навчається на економічному факультеті у Києво-Могилянській академії. Вільно володіє англійською. Сім років займалася танцями. З дитинства любить малювати, створює картини у стилі поп-сюрреалізм. Після початку повномасштабної війни організувала благодійний аукціон своїх робіт, а всі отримані кошти передала на допомогу ЗСУ.

Фінал конкурсу відбудеться в Індії 9 березня.

Фото: instagram.com/sfshamie

Фото: instagram.com/sfshamie

Фото: instagram.com/sfshamie

Фото: instagram.com/sfshamie

Новини по темі: Міс Україна