28501
0
18 квiтня
Завантажити ще

"Суспільне Культура" покаже в ефірі нацвідбори 8 країн-учасниць "Євробачення"

Фото: instagram.com/eurovision

Телеканал "Суспільне Культура" вперше покаже фінали національних відборів на "Євробачення" восьми інших країн-учасниць конкурсу. Трансляції розпочнуться з середини березня і відбуватимуться щосуботи на телеканалі та сайті мовника. Про це повідомляється на офіційному сайті телеканалу.

Українці у прямому ефірі зможуть спостерігати за відбором Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Португалії, Фінляндії, Іспанії та Італії. Сім національних шоу коментуватиме українською телеведучий Тимур Мірошниченко, а трансляція фіналу фінського нацвідбору покажуть з оригінальним україномовним супроводом Галини Сергєєвої.

- Ми цінуємо співпрацю з громадськими мовниками інших країн та вдячні фінському Yle, іспанському RTVE, литовському LRT, латвійському LTV, естонському ERR, португальському RTP, італійському Rai та німецькому NDR за можливість показати українським глядачам фінальні концерти, на яких визначаються представники їхніх країн на "Євробаченні", з українським коментарем. Сподіваємося, ближче знайомство з нацвідборами інших європейських країн дозволить українцям, з одного боку, порівняти підходи до нацвідбору та виділити цікаві елементи кожного фіналу, а з іншого – ближче познайомитись із широкою палітрою актуальної музики, – зазначила глава делегації України на "Євробаченні" Оксана Скибінська. - До травня українці зможуть щосуботи насолоджуватися популярною європейською музикою і, можливо, знайти серед цих учасників свого фаворита на "Євробаченні" у Мальме.

Україну на конкурсі представить дует Alyona Alyona та Jerry Heil із піснею Teresa & Maria. Вони виступатимуть у першому півфіналі "Євробачення", яке відбудеться 7 травня.

Фото: suspilne.media

Фото: suspilne.media

Новини по темі: Нацвідбір Євробачення