Завантажити ще

Дизайнеру Олексію Залевському, який страждає від некрозу кісток, зібрали кошти на лікування

Дизайнеру Олексію Залевському, який страждає від некрозу кісток, зібрали кошти на лікування
Фото: instagram.com/zalevskiy_aleksey

Дизайнеру Олексію Залевському, який страждає від некрозу кісток, зібрали необхідну суму на лікування. Про це модельєр повідомив у Instagram, подякувавши українцям за підтримку та донати. За словами Залевського, залишок суми після операції він перерахує іншим людям, які потребують допомоги.

- Дорогі земляки! Я дуже вдячний за вашу підтримку та донати. Ви зібрали необхідну суму. (Навіть трохи більше). Залишки суми я перерахую тим, кому потрібна Наша допомога. Продовжуйте підтримувати інших у цьому наша сила. Дякую і намагатимуся ще щось створити, – зазначив Залевський.

Залевський розповів про свій діагноз журналістам ТСН після нещодавнього інтерв'ю у спецпроєкті "Наодинці". Дизайнер зізнався, що пів року тому лікарі діагностували у нього руйнування кісткової тканини із порушенням функції ураженого суглоба. Виправити ситуацію допоможуть дві операції на стегнах, які потрібно провести найближчим часом. В іншому випадку він може залишитися прикутим до ліжка. На сьогоднішній день сума операції складає 14 тисяч євро.

Залевському 49 років. Він прославився як модельєр, стиліст проєкту "Шанс" та режисер. В останні роки Олексій рідко з'являється у соцмережах та медіаполі, а в інтерв'ю неохоче говорить про особисте життя. Як представника ЛГБТ-спільноти дизайнер себе не розцінює, хоч і не виключає, що може полюбити чоловіка.