28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Двомісячного сина дизайнера Філіпа Пляйна госпіталізували до лікарні на Різдво

Двомісячного сина дизайнера Філіпа Пляйна госпіталізували до лікарні на Різдво
Фото: instagram.com/philippplein

Двомісячного сина німецького дизайнера Філіпа Пляйна Ружа госпіталізували до лікарні Монако на Різдво. У хлопчика виявили ускладнення після раніше діагностованого респіраторно-синцитіального вірусу і йому терміново знадобився кисень. Наступні декілька днів він проведе у лікарні разом із мамою. Про це модельєр повідомив у Instagram, опублікувавши фото малюка із лікарняної палати.

- Я ніколи не плакав так сильно, як сьогодні. Насправді я досі плачу. Наш новонароджений син Руж був госпіталізований сьогодні на Різдво через ускладнення РСВ-вірусу. Йому терміново знадобився кисень, і його мати Лючія перебуває з ним у лікарні, - зазначив модельєр. - Його стан стабілізувався, але йому потрібно провести наступні кілька днів поза домом. Лючія, його мама,  мій герой, тому що вона з ним у скрутний час. У той час як я дбаю про нашого сина Рокета і Ромео, який пройшов шлях з Ріо-де-Жанейро, щоб провести напередодні Різдва вперше разом зі своїми двома братами.

За словами Філіпа, його однорічний син та няня дітей також підхопили вірус та проведуть ці святкові дні вдома.

Спадкоємець дизайнера народився 6 жовтня. Для 45-річного модельєра та його коханої, 25-річної Лючії, це друга спільна дитина. Пара вже виховує сина Рокета, народженого у травні 2022 року. Пляйн також має 9-річного сина Ромео від попередніх стосунків, який живе разом з мамою, моделлю Фернандою Рігоні, в Бразилії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Philipp Plein (@philippplein)