Завантажити ще

Помер чоловік кузини короля Чарльза III леді Габріелли Віндзор

Помер чоловік кузини короля Чарльза III леді Габріелли Віндзор
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Чоловік кузини короля Чарльза III Габріелли Віндзор Томас Кінгстон помер у віці 45 років. Він був знайдений мертвим у Глостерширі у неділю ввечері службами порятунку. Що спричинило смерть, покаже розтин. Раптову смерть чоловіка вже підтвердили представники Букінгемського палацу. Про це пише Daily Mail.

Новина про смерть Томаса стала великим потрясінням для його рідних. Леді Габріелла віддала шану покійному чоловікові у спільній заяві з його сім'єю, назвавши коханого "винятковою людиною, яка висвітлювала життя всіх, хто його знав". Король Чарльз III та королева Камілла також висловили співчуття родині Кінгстон.

Томас Кінгстон зробив пропозицію леді Габріеллі шість років тому. Пара зіграла весілля у каплиці Святого Георгія у 2019 році після кількох років стосунків. Ходили чутки, що раніше він також зустрічався з Піппою Міддлтон, сестрою принцеси Уельської.

Кар'єра Кінгстона переважно була пов'язана з фінансами. Як випускник Брістольського університету, він працював у відділі дипломатичних місій Міністерства закордонних справ і кілька років служив у Багдаді (Ірак). У 2006 році Томас почав працювати в лондонській компанії Schroder's Asset Management, а у 2012 році перейшов у Voltan Capital Management. Останнім часом він обіймав посаду директора компанії Devonport Capital, яка спеціалізується на фінансуванні компаній у країнах передової економіки.

Весілля леді Габріели та Томаса Кінгстона у 2019 році. Фото: Getty Images

Весілля леді Габріели та Томаса Кінгстона у 2019 році. Фото: Getty Images

Новини по темі: королівська сім'я Втрати