Завантажити ще

Зірка "Будиночка на щастя" Біблів про хрещеницю батька з РФ: Писала, що у Маріуполі все постановка

Зірка
Фото: instagram.com/vitalinabibliv

Акторка Віталіна Біблів в інтерв'ю "ЖВЛ" розповіла, що у березні під час окупації Київщини провела у бомбосховищі 33 дні. Там же, у підвалі, артистка почала записувати гумористичні ролики в образі "Баби Наташі", де висміювала росіян, які вірять пропагандистам. Пізніше ці віршики про москалів зачепили хрещеницю батька Віталіни, яка живе в Росії. За словами зірки "Будиночка на щастя", жінка не повірила в те, що її співвітчизники здатні на такі звірства.

- Її це дуже образило. Вона мені написала довге повідомлення на кшталт "А чому ти не пишеш, що у вас президент наркоман?", "Чому ти не пишеш, що у вас це все театральна постановка у Маріуполі?". Я зрозуміла, що там настільки вже все "промито".... Навіть якщо я буду щось пояснювати, витрачати свої нерви.... Я просто написала: "Я бажаю, щоб твоя дитина ніколи не знала, що таке рости без матері, без ручок", - розповіла артистка.

Біблів впевнена, що примирення з цим народом неможливе ще багато років, навіть після перемоги України у війні. Акторка також відмовилася брати участь у зйомках, де працюють росіяни. Нещодавно Віталіна знялася у польському проєкті, де на її прохання замінили костюмера з Москви.

- Мені сказали: "Так, є жінка-костюмер з Москви. Дуже хороша, але вона проти війни". Я сказала: "Тоді вибачте. Ось у мене позиція не працювати з жодним росіянином. Навіть з тими, хто "ні війні, але я працюю". Вони замінили її, тому що я була не одна, хто запитував про це", - зауважила вона.

Віталіні Біблів 42 роки. Українським глядачам вона відома за ролями у серіалах "Жіночий лікар", "Будиночок на щастя", "Слуга народу", "Люся Інтерн".

-

Новини по темі: Актори