28501
0
Завантажити ще

У шоу Нового каналу "Хто знає?" Астаф'єва стала ведучою, а Дантес та Константиновський - капітанами команд

У шоу Нового каналу
Фото: novy.tv

Співачка Даша Астаф'єва стала ведучою проекту Нового каналу "Хто знає?". У новому квіз-шоу артистка стане модератором, а компанію їй складуть Володимир Дантес та Фіма Константиновський. Про це повідомляється на сайті мовника.

За правилами шоу, у телегрі беруть участь дві команди, які складаються з двох учасників – незмінного капітана та зіркового гостя. На екрані в студії представлено 12 секторів, на кожному питання на певну тематику. Команди повинні вибрати одну відповідь із трьох варіантів. Після цього у студії показують відеопідтвердження правильного. Якщо команда вгадала, то заробляє гроші. Переможцями квіз-шоу стають учасники, які нагромадять їх більше. Виграш йде на донати.

Раніше разом із Даніелем Салемом артистка вела програму "Зірковий шлях", а роль ведучої у подібному шоу для неї стане першою.

- Майбутній досвід мене трохи лякає. Однак я готова до нових відчуттів! Цей проект для мене дуже цікавий та важливий. І впевнена, що зможу спонукати глядачів розвиватися та ставати розумнішими. Зорі світова на варті знань! - Розповіла Даша Астаф'єва. – А ще я обожнюю Фіму та Вову, бо цих двох розумників відрізняє почуття гумору та людяність. Тож шоу "Хто знає?" буде топ.

Кар'єра Володимира Дантеса свого часу розпочалася саме із шоу Нового каналу "Фабрика зірок". У 2023 році він був ведучим YouTube-шоу "Мультитрек", а також капітаном команди у двох сезонах проєкту "Я люблю Україну". У новому сезоні його замінить Олександр Педан.

– У мене було дуже багато шансів знову повернутись на Новий канал, але якось не складалося. Зараз розумію, що хотілося б затриматися тут довше, щоб разом розвиватися і ставати ще крутішими, сильнішими, – каже Вова Дантес. – Колеги з «Хто знає?» для мене, як і я для них, не зірки, а насамперед класні друзі. Мені комфортно з Дашею та Фімою, тому, думаю, глядачі відчують наш душевний домашній коннект.

Фіма Константиновський, окрім зйомок у проєкті "Хто знає?", також став ведучим шоу "Поле", яке стартує в ефірі Нового каналу 7 березня.

- Важко порівнювати "Поле" та "Хто знає?" Адже в Полі я ведучий і, так би мовити, один проти всіх. Під час зйомок мав керувати юрбою учасників, тримати все під контролем, – поділився Фіма Костянтиновський. – А "Хто знає?" – це ще один крутий проєкт, у якому мені як людині, яка любить імпровізувати та розганяти жарти, буде легше. До того ж дуже хочеться виграти у Дантеса (посміхається). Об'єднує "Поле" та "Хто знає?" те, що під час перегляду можна як посміятися, так і дізнатися про щось нове!

"Хто знає?" - адаптація формату Who Knew, який був показаний у Німеччині у 2015 році під назвою Wer weiß denn sowas? Команда, яка працює над створенням проєкту в Україні, перейняла цікаві фішки з кожної країни, де вже адаптували шоу: у Словаччині, Болгарії, Чехії, Литві, Казахстані, Словеніі та Польщі. У нас переможці забирають подарунок за ерудованість, який передаватиметься капітанові щотижня.

Фото: novy.tv

Фото: novy.tv

Новини по темі: Телешоу Даша Астаф'єва