28501
0
Завантажити ще

Актриса Джина Карано подала до суду на Disney через звільнення з фільму "Мандалорець"

Актриса Джина Карано подала до суду на Disney через звільнення з фільму
Фото: Jean Baptiste Lacroix/Getty Images

Актриса Джина Карано подала до суду на кінокомпанії Disney та Lucasfilm через незаконне звільнення з фільму "Мандалорець" у 2021 році. Тоді з артисткою розірвали контракт через її пост у соцмережах, у якому вона порівняла політичну обстановку в США із життям євреїв під час Голокосту. Про це пише Variety.

У позові Джина вимагає зобов'язати компанію повернути їй роль, а також виплатити не менше 75 тисяч доларів штрафних санкцій.

За словами Карано, після публікації поста Lucasfilm та акторська агенція відмовилися з нею працювати. У позові артистка як приклад вказала пости у соцмережах акторів "Зоряних війн" Педро Паскаля та Марка Хемілла, в яких президент Дональд Трамп і його прихильники порівнювалися з Адольфом Гітлером та нацистами. Артистка вважає таку позицію "актом дискримінації з боку компанії Disney, яка заплющувала очі на політичні висловлювання колег-чоловіків без жодних фінансових чи професійних наслідків".

Джина Карано у перших двох сезонах серіалу "Мандалорець" зіграла солдата повстанців Кару Дюну, яка стала найманцем. Її також знають за ролями у картинах "Дедпул", "Форсаж-6", "Кривава помста", "Кров та кістка".

Сторіс Карано, опублікована у 2021 році Фото: instagram.com/ginajcarano

Сторіс Карано, опублікована у 2021 році Фото: instagram.com/ginajcarano