28501
0
Завантажити ще

Член команди серіалу Marvel "Диво-людина" загинув на знімальному майданчику

Член команди серіалу Marvel
Фото: Ітан Міллер/Getty Images

Член команди, який працював над серіалом Marvel "Диво-людина", загинув на знімальному майданчику внаслідок нещасного випадку. Про це повідомляє Variety.

Коронер округу Лос-Анджелес впізнав у загиблому члена знімальної групи, 41-річного такелажника Хуана Карлоса Осоріо. Чоловік впав зі кроков під час роботи. На момент трагедії зйомки "Диво-людини" не велися, а після нещасного випадку команда зупинила виробництво серіалу на один день. Поліція вже розпочала розслідування за фактом того, що сталося.

- Наші думки і глибоке співчуття його сім'ї та друзям, і ми підтримуємо розслідування обставин цього нещасного випадку, - цитує заяву представника Marvel видання.

Дата прем'єри "Диво-людини" поки що не визначена, серіал дебютує на платформі Disney+. Головну роль у проєкті зіграє зірка "Вартових" Яг'я Абдул-Матін II, а Бен Кінгслі повторить роль Тревора Слеттері із "Залізної людини 3". Серіал розповість про Саймона Вільямса - сина багатого промисловця, чия компанія Williams Innovations припиняє свою діяльність через конкуренцію з боку Stark Industries. У розпачі Саймон звертається до барона Земо, який наділяє його надздібностями і доручає йому проникнути до лав Месників, а потім зрадити їх. Вільямсу це вдається, і він стає одним із лідерів у команді супергероїв.

У червні 2023 року трагедія сталася під час зйомок продовження "Гладіатора". Шестеро членів знімальної групи отримали травми під час виконання трюку: четверо з них було госпіталізовано в лікарню з опіками, двом іншим було надано медичну допомогу на місці.

Новини по темі: Втрати Серіали