Завантажити ще

Актор серіалу "Мандалорець" Джон Бізлі помер у віці 79 років

Актор серіалу
Фото: Paul Archuleta/WireImage

Американський актор Джон Бізлі, відомий за роллю власника бару в серіалі "Мандалорець", помер на 79-му році життя. Напередодні артиста госпіталізували до лікарні, щоби обстежити його печінку, але раптово йому стало погано. Про це у соцмережах повідомив його син Майк, назвавши батька своїм "героєм".

- Мужик... ти знаєш, що це частина життя... але від цього не легше. Сьогодні я втратив свого найкращого друга. Кажуть, що не варто створювати собі героїв, бо вони не ті, за кого ти їх приймав. Це так неправильно. Моїм героєм був батько. Дякую тобі за все. Сподіваюся, я змусив тебе пишатися. Люблю тебе ще більше, – зазначив Майк.

Бізлі почав  зніматися в кіно та серіалах у 1989 році. Спочатку йому діставалися лише епізодичні ролі, поки того ж року не знявся в проєкті "Жінки з Брюстер Плейс", виконавчим продюсером якого була Опра Вінфрі. Його також знають за ролями у фільмах 90-х "Руді" та "Могутні каченята". Найбільшу популярність актору принесла роль у серіалі "Любов вдівця" ("Евервуд") з Крісом Праттом, у якому він зіграв Ірва Харпера. У 2019 році з'явився у серіалі "Мандалорець". Останні роки Бізлі грав на сцені шекспірівського театру в Чикаго і працював над постановкою мюзиклу для Бродвею.

Джон Бізлі понад 58 років прожив у шлюбі з дружиною Джуді. У пари є двоє синів та шість онуків.

Бізлі зіграв власника бару у серіалі

Бізлі зіграв власника бару у серіалі

Новини по темі: Втрати