28501
0
Завантажити ще

Хореограф Максим Чмерковський втретє стане батьком

Хореограф Максим Чмерковський втретє стане батьком
Фото: instagram.com/maksimc

Головний герой першого сезону реаліті-шоу "Холостяк" хореограф Максим Чмерковський та його дружина Пета Маргатройд чекають на третю дитину. Радісною новиною про поповнення в родині подружжя поділилося в Instagram. Пара виклала відео, на якому Пета по відеозв'язку повідомляє танцюристу про те, що він знову незабаром стане батьком.

У відеоролику хореограф спочатку не розумів, про що говорить дружина, адже лише чотири місяці тому у них народився другий син. У відео Пета їсть солоний огірок, а також приготувала дві дитячі пляшечки для годування, чим здивувала Чмерковського.

- У нас буде дитина! Так, ми знаємо, що у нас щойно народилася дитина! Це було дуже несподівано (через 4 місяці після пологів з Ріо), але ми дуже щасливі і готові незабаром стати сім'єю з п'яти людей! – зазначила Пета.

Пара вважає третю вагітність справжнім дивом, оскільки до народження другої дитини подружжя пережило викидні і невдалі ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення. - Авт.)

- Після всього, через що ми пройшли з викиднями та ЕКЗ, ми дуже щасливі і знаємо, що нам дуже пощастило, коли це диво сталося з нами. Ми просто щасливі, що нарешті можемо повідомити вам хорошу новину, - наголосила Пета.

Чмерковський та Маргатройд разом з 2012 року. Пара зіграла весілля у 2017 році. Подружжя вже виховує 6-річного сина Шайю Олександра, а також 7-місячного сина Ріо.

Максим Чмерковський родом з Одеси, живе у США з 1994 року. Чемпіон світу з латиноамериканських танців та переможець американського шоу Dancing with the Stars на каналі ABC. Українським глядачам Макс відомий як герой першого сезону реаліті "Холостяк", ведучий шоу "КУБ", суддя проєктів "Танці зі зірками" на 1+1 та "Танці" на СТБ.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Peta Murgatroyd (@petamurgatroyd)