23 сiчня
Завантажити ще

Максим Чмерковський шкодує про участь у "Холостяку": Попіарилися, а потім розбіглися

Максим Чмерковський шкодує про участь у
Фото: instagram.com/maksimc.

Суддя "Танців із зірками" Максим Чмерковський заявив, що участь у романтичних телешоу – це піар, а вибирати кохану з багатьох дівчат на екрані – неправильно. Про це він повідомив у рамках програми "Неймовірна правда про зірок", передає Телеграм-канал " Культурна Пральня ". Відповідаючи на питання про проект, за який йому соромно, Максим Чмерковський згадав про "Холостяк", де був головним героєм.

- Щодо "Холостяка". Я не думаю, що це був правильний на той момент для мене проект, - заявив Чмерковський.

У відповідь ведуча сказала Максиму, що "Холостяк" приніс йому популярність. Він пояснив, що дивиться на це під іншим кутом.

- Я не про популярність, я про те, у що я вірю чи не вірю. Я не вірю, що вибирати людей – це правильно. Зазвичай це так: телевізійний роман, попіарився, а потім розбігся, - заявив танцюрист.

ДОВІДКА

Максим Чмерковський - чемпіон світу з латиноамериканських танців і переможець американського шоу Dancing with the Stars на каналі ABC. Народився в 1980 році в 1994 Чмерковський переїхав з батьками в США. В Україні прославився у 2011 році завдяки участі у першому сезоні шоу "Холостяк" на СТБ. З 2011 року по 2012 рік вів шоу "Куб" на СТБ.

З 2012 року Чмерковський зустрічається з австралійським хореографом, дворазовою переможницею американської версії шоу "Танці із зірками" Петою Мургатройд. У січні 2017 року закохані стали батьками сина Шая Олександра.

Після смерті хореографа Григорія Чапкіса Максим Чмерковський зайняв його крісло суддів в українській версії телешоу "Танці з зірками".