20 червня
Завантажити ще

Актриса Тишкевич не буде подавати до суду на лікарню, через яку опинилася у реанімації

Актриса Тишкевич не буде подавати до суду на лікарню, через яку опинилася у реанімації
Фото: instagram.com/katerina__tyshkevych

Актриса Катерина Тишкевич зізналася, що не планує подавати до суду на лікарню, через лікування у якій вона опинилася у реанімації із сепсисом. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артистка уточнила, що вважає недоречним звинувачувати у недбалості конкретну людину, а причиною називає медичну систему країни. Тишкевич також переконана, що керівництво лікарні, з яким вона була знайома, провело роз'яснювальну розмову з медперсоналом, тому позиватися до закладу не має наміру.

- Ні, я не збираюся цього робити. По-перше, я не хочу когось конкретного звинувачувати, бо не думаю, що це провина лише цієї медсестри, яка ставила мені цей катетер і погано обробила шкіру. Це проблема загалом стану наших міських лікарень. Це про зарплати цих медсестер, які не вмотивовані робити це якісно. Це про нестачу фінансування та, можливо, брак тих самих антисептичних засобів. Я впевнена, що там було проведено роботу з персоналом із цього приводу. Надалі я можу бути спокійною, що це не повториться, – зазначила Катерина.

Артистка розповіла, що звернулася за допомогою до психіатричної лікарні, щоб вилікувати сильний головний біль, на який страждає багато років. Медики призначили їй лікування антидепресантами через внутрішньовенне введення препаратів, проте в результаті неналежного введення в руку катетера акторці стало погано, підвищилася температура. Прийнявши симптоми за вірус, медики відправили її додому на лікування, проте там стан Катерини лише погіршився, а на руці з'явилося почервоніння. За декілька днів артистку госпіталізували до приватної клініки Одеси, де у неї виявили сепсис і те, що поступово почали відмовляти органи. Актриса також перенесла операцію на руці, щоб виключити некроз.

- Це було серйозне втручання, тому що лікарі мали виключити, що всередині немає некрозу, і вони розтинали руку в трьох місцях до кістки. То були такі дірки. Наразі вони стягуються, і зараз це як рубці. Звичайно, буде необхідне косметологічне втручання, адже мені як актрисі з такою рукою не грати певних ролей, - поділилася Тишкевич.

Що спричинило виникнення сепсису - досі невідомо. За словами Катерини, медики припускають, що причиною всьому був стафілокок, який потрапив у кров через катетер.

Акторка багато років страждає на головний біль, але з початку повномасштабної війни у ​​неї сталося загострення хвороби. Рік тому Катерина знову пройшла низку обстежень і нарешті дізналася, що причина її недуги криється у порушенні біохімії мозку, спричиненому родовою травмою. Перебуваючи у реанімації, артистка два тижні не відчувала головного болю, проте після виписки він знову поновився. Нині зірка серіалів "Жіночий лікар" та "Ніщо не трапляється двічі" шукає нові методи для лікування недуги і навіть замислюється про материнство.

Новини по темі: Актриса госпіталізація