Завантажити ще

Акторка Катерина Тишкевич зізналася, що її привело до сепсису та госпіталізації

Акторка Катерина Тишкевич зізналася, що її привело до сепсису та госпіталізації

Акторка Катерина Тишкевич після виписки з лікарні розповіла про те, що її привело до сепсису та госпіталізації. У сторіс Instagram зірка серіалів "Жіночий лікар" та "Ніщо не трапляється двічі" зізналася, що наприкінці минулого року через сильний головний біль звернулася за допомогою до лікарів психіатричної лікарні в Одесі. Акторці виписали антидепресант у вигляді крапельниці, що впливає на хронічний біль, внаслідок чого їй різко стало погано, піднялася температура і дуже боліла кисть руки, на якій було встановлено катетер. Прийнявши симптоми за вірус, медики відправили її додому на лікування, проте там стан Катерини лише погіршився, а на руці з'явилися почервоніння.

- Я не маю психічного розладу або його ще не знайшли. У мене саме психосоматичний головний біль, який ніяк не пов'язаний з будь-яким розладом. Тому я лягла в лікарню і мені стали капати цей антидепресант, що впливає на хронічний біль. І мені поставили катетер, цей фатальний катетер. На третій день у мене стрибало серце і хворіла кисть. Була температура. Мене забрала мама, ми подумали, що ковид чи грип, - сказала актриса.

Тишкевич зазначила, що вдома температура не знижувалась, а зроблений нею тест на ковід показав негативний результат. Після погіршення стану артистку госпіталізували до лікарні, де у неї виявили сепсис та поступово почали відмовляти органи.

- Далі я насправді мало що пам'ятаю, бо мій стан погіршувався, я вже марила. Я так розумію, що в мене почала відмовляти печінку, разом із нею всі інші органи, бо почався сепсис. Тобто через катетер зі шкіри потрапила інфекція, як потім нам сказали, стафілокок, здається, і я почала "від'їжджати", - зізналася Катерина. - Рука боліла жахливо і вже виглядала жахливо, розпухла. Найстрашніше пережили мої близькі, тому що лікарі не розуміли, чи взагалі вдасться мене врятувати. Тому що сепсис є сепсис. Там показники були.... не можна було колоти те, тому що відмовляє те, а там те, тому що відмовляє інше. Коротко кажучи, вони таку філігранну роботу проводили, якось по мілілітрам вводили в мене якісь ліки, бо вся рідина затримувалась у мені. Я вже як "губка" була, вся просочена рідиною.

Багато років актриса страждає від головного болю, але з початку повномасштабної війни у ​​неї сталося загострення хвороби. Рік тому Катерина знову пройшла низку обстежень і нарешті дізналася, що причина її недуги криється у порушенні біохімії мозку, спричиненому родовою травмою.

Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Новини по темі: Актриса