28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Наталія Могилевська відповіла хейтерам, які звинуватили її в "піарі" на темі усиновлення дітей

Наталія Могилевська відповіла хейтерам, які звинуватили її в
Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Співачка Наталія Могилевська відреагувала на закиди хейтерів, які звинуватили її у піарі на темі материнства після усиновлення двох дітей. У сторис Instagram артистка зізналася, що пройшла довгий шлях до прийняття цього важливого рішення і її дивує така реакція публіки. Зірка уточнила, що їй вдавалося приховувати доньок від зайвих очей близько двох років.

– Це дивно чути. Я залишила кар'єру на піку успіху 10 років тому та майже не випускала пісень і нічого не піарила. Усі розуміли, що я самотня і їжджу кудись до Індії. А потім повернулася, усиновила двох дітей і два роки це приховувала. Завжди знайдуться ті, хто бачить світ через призму своїх розчарувань, – наголосила Могилевська.

У соцмережах виконавиця уточнила, що при адаптації до нового життя їй було складно, але це коштувало того, адже врешті-решт у її родині запанувала гармонія.

- На початку було важко, але я навчалася, знаходила контакт та терпіння. Завжди дорівнювала у своїй любові та підтримці. Поступово діти розслабилися і повірили, що вони в безпеці, і що з ними буде все гаразд, - додала співачка.

Про те, що стала мамою для двох дівчат-сиріт, артистка розповіла у новорічному випуску "Вечірнього Кварталу", а потім опублікувала спільний знімок в Інстаграм. Дівчаток звуть Софія та Мішель. Вони рідні сестри. Рішення взяти дітей із дитбудинку співачка прийняла разом із коханим, якого не показує публіці. Відомо, що обранець Могилевської старший за неї і довгий час прожив у США.

Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya