28501
0
Завантажити ще

Вони рідні сестри: Могилевська розповіла про дітей, яких таємно удочерила

Вони рідні сестри: Могилевська розповіла про дітей, яких таємно удочерила
Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Співачка Наталія Могилевська розповіла нові подробиці про дітей, яких удочерила на початку повномасштабної війни. В інтерв'ю Дмитру Гордону артистка зізналася, що її доньки – рідні сестри. Дівчата довго адаптувалися до нового життя, але вже називають її мамою.

- Я їх дуже люблю. Вони дуже люблять мене. Називають мамою. Вони – рідні сестри. Я дуже щаслива, особливо, коли бачу, що вони щасливі, – сказала артистка. - Звичайно, вони були травмовані і їм потрібен був час для адаптації. Для серйозної адаптації. Адаптації в новій сім'ї, адаптації до столичного життя, адаптації, що їх мама зірка і психологічної адаптації, тому що вони були сильно налякані спочатку.

За словами виконавиці, багато колег у шоубізнесі знали, що вона удочерила двох дітей, але тримали це в секреті.

- Насправді дуже багато людей знало. Я хочу подякувати всім, що вони з поваги до ситуації тримали таємницю. Тому що багато хто знав. Я вдячна, що два роки ніде нічого не було відомо. Це при тому, що ми ходимо до зоопарку. Навіть у цирку були, – сказала Могилевська. – З відомих людей, хто знав, – ніхто не сказав. Старша навчається у школі – досі ніхто не знає, що то моя дочка. Ніхто не знає. Вона вчиться, у неї просто... Я не говоритиму, яке прізвище.

Про те, що стала мамою для двох дівчаток-сиріт, артистка розповіла у новорічному випуску "Вечірнього Кварталу", а потім опублікувала спільний знімок в Інстаграм. Дівчаток звуть Софія та Мішель. Рішення взяти дітей із дитбудинку співачка ухвалила разом із коханим, якого не показує публіці. Відомо, що обранець зірки старший за неї і довгий час прожив у США.