Завантажити ще

Ольга Сумська розповіла, де перебуває акторка Катерина Тишкевич, яка потрапила до реанімації

Ольга Сумська розповіла, де перебуває акторка Катерина Тишкевич, яка потрапила до реанімації
Фото: instagram.com/katerina__tyshkevych

Акторка Катерина Тишкевич, яка понад тиждень тому потрапила до реанімації, перебуває в одній із лікарень Одеси у тяжкому стані із сепсисом. Про це у коментарі виданню OBOZ.UA розповіла її колега народна артистка України Ольга Сумська.

- Актор Валентин Томусяк, чоловік Каті, поки що не відповідає на телефон. Його завалили, мабуть, повідомленнями. З Катею я востаннє спілкувалася пів року тому, коли вона мала проблеми з головними болями. За її словами, вона лікувалася і нібито успішно йшла на поправку. А що сталося зараз, поки що ніхто не знає точно. Ми всі молимося за її здоров'я. Молимося за Катю, нашу дівчинку. Катя перебуває в одній із лікарень Одеси, – уточнила артистка.

Сумська додала, що дізналася про погіршення стану здоров'я Тишкевич під час вистави у Запоріжжі. За її словами, протягом кількох годин небайдужі допомогли зібрати близько 300 тисяч гривень на лікування акторки.

- Я дізналася про це [погіршення стану] від актора Артемія Єгорова – під час вистави, яку ми грали у Запоріжжі. Перепостила повідомлення у Facebook та Instagram. Знаю, що протягом цього часу, як стало відомо про таке лихо з Катею, зібрали понад 300 тисяч. Люди реагують, відгукуються. Дякую за таку небайдужість! – сказала Сумська.

Реквізити для допомоги Катерині Тишкевич, опубліковані Ольгою Сумською:

посилання на банку - https://send.monobank.ua/jar/8K5jtErdPk

номер картки банку – 5375 4112 1071 2753

Про те, що Тишкевич перебуває у реанімації, де лікарі борються за її життя, стало відомо напередодні. Що спричинило сепсис - досі незрозуміло. Чоловік акторки Валентин Томусяк та її колеги вже сплатили за її лікування майже на 350 тисяч, але її стан і досі залишається вкрай важким. Багато років артистка страждає на головний біль, але з початку повномасштабної війни у ​​неї сталося загострення хвороби. Рік тому Катерина знову пройшла низку обстежень і нарешті встановила, що причина її недуги криється у порушенні біохімії мозку, спричиненому родовою травмою.

Тишкевич 29 років. Акторка відома за роллю Каті/Маші Богданової у фільмі "Ніщо не трапляється двічі" та лікаря Ольги Ольховської у серіалі "Жіночий лікар".

Фото: instagram.com/olgasumska

Фото: instagram.com/olgasumska

Новини по темі: Актриса госпіталізація