13 червня
Завантажити ще

Прем'єри тижня: солістка KAZKA зняла у кліпі нареченого, а Klavdia Petrivna та OSTY заспівали про кохання взимку

Прем'єри тижня: солістка KAZKA зняла у кліпі нареченого, а Klavdia Petrivna та OSTY заспівали про кохання взимку
Фото: прес-служба KAZKA

KAZKA - "Cолодкі"

До новорічних свят гурт KAZKA представив mood-відео на пісню "Cолодкі". Ролик присвячений теплу, яке дарують близькі люди, світлу всередині, яке запалюють кохані, та любові, що живе у кожному з нас. Окрім учасників KAZKA у відео знялися наречений солістки Олександри Зарицької, команда гурту та улюблений скрипаль Барака Обами, володар двох Emmy Awards Дем'єн Ескобар, який виконав струнну партію у пісні.

- Поруч із близькою людиною життя яскравіше, сенси глибші, а почуття - сильніші. Перевірено особисто на собі! Тому в новенькому муд-відео на пісню "Cолодкі" ми вирішили показати людей, які часто залишаються за кадром, але все ж таки рухають наш всесвіт уперед, - частина великої команди KAZKA, мій коханий, наші рідні, - зазначила Зарицька.

LAUD feat. YARIMA - "Забирай"

У перші дні нового року LAUD та YARIMA презентували трек "Забирай". Це пісня про період у стосунках, який так чи інакше проходив кожен, – коли кохаєш, але настає час відпустити.

- Іноді складається так, що рано чи пізно єдиний раціональний вихід - це відпустити людину, яку кохаєш. Холодний зимовий затишок вже доступний на всіх стрімінгових платформах. Представляємо вам дуже чуттєвий реліз і будемо щиро вдячні за вашу активну підтримку, - зазначили артисти.

Freel – "Знак"

Реп-виконавець Freel випустив відео "Знак", в якому згадує про події, прожиті українцями за останні два роки, і згадує про те, як починалася війна у 2014 році. Ролик артист записав на телефон з першого дубля.

TESLENKO - "Не кохай"

Виконавець TESLENKO запрем'єрив трек "Не кохай" про болісне розставання пари та спогади, які накривають після цього.

Софія Лешишак - "На городі, на кургані"

Співачка та співзасновник етногурту YAGÓDY Софія Лешишак до новорічних свят представила свою версію народної щедрівки "На городі, на кургані". На запис нової версії Софію надихнуло виконання цієї композиції ансамблем "Кралиця", яке вона побачила в YouTube. У створенні музики до щедрівки брав участь батько співачки, який написав скрипкові партії.

elarm та НКНКТ - PIGULKA

elarm та НКНКТ представили відео на сингл PIGULKA, який був випущений влітку минулого року. У ролику репери влаштовують камерну тусовку в підвалі з брейк-данс-батлами.

- Краще лови цей ритм. Він уже на YouTube. І рознеси цю "пігулку", щоб голова більше не боліла, - зазначили артисти.

Klavdia Petrivna, OSTY - "Сніг"

У перший день 2024 року Klavdia Petrivna випустила новий сингл "Сніг", записаний з виконавцем OSTY. Це пісня про щастя та кохання, що виникає взимку. У пісні можна почути нетипові порівняння-фразеологізми, якими відома Klavdia Petrivna.

Clonnex та Golubenko - DYM

Clonnex у колаборації з Golubenko випустили кліп на третій спільний трек DYM. У новій пісні музиканти порушують тему кохання та самотності. Зйомки ролика проходили у різних локаціях, оскільки артисти не змогли зустрітися.

 

Новини по темі: Видеоклип Пісні прем'єра