Завантажити ще

На зірку "Беверлі-Хіллз, 90210" Ієна Зірінга напередодні Нового року напали байкери

На зірку

На зірку серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210" Ієна Зірінга накапала компанія байкерів. Неприємний інцидент трапився напередодні Нового року на одному з бульварів Голлівуду. За даними TMZ, бійка почалася після того, як актор зробив зауваження одному з водіїв. Зірінга оточила група байкерів, штовхнула його на одну з машин і почала бити. Він намагався втекти від нападників та відбивався від них ногами. Жоден зі свідків сутички не втрутився, щоб зупинити бійку.

У звіті поліції Ієн вказаний як постраждалий. Правоохоронці розпочали розслідування цієї справи, але на даний момент нікого з нападників не затримали.

Пізніше Зірінг прокоментував цей інцидент в Instagram, запевнивши, що з ним усе гаразд. Артист також закликав міську владу та поліцію вжити заходів і не допускати подібних сутичок та "беззаконня" для байкерів.

- Я з полегшенням повідомляю, що я і моя дочка залишилися неушкодженими, але цей інцидент змусив мене глибоко замислитися про зухвалість подібних груп, що порушують суспільну безпеку і спокій. Ця ситуація наголошує на більш серйозній проблемі хуліганства на наших вулицях та необхідності ефективного реагування правоохоронних органів на таку поведінку. Як громадянин і батько, я вважаю неприйнятним, що групи можуть вільно займатися подібною поведінкою, викликаючи страх і хаос, тоді як реакція влади видається недостатньою. Я завжди виступав за те, щоб протистояти залякуванню та неправомірним діям, і цей інцидент підкріплює мою віру у важливість особистої та громадської безпеки. Ми повинні вирішити основні проблеми, які призводять до такої деструктивної поведінки, та забезпечити безпеку наших вулиць для всіх. Я закликаю міську владу та правоохоронні органи вжити рішучих заходів проти такого беззаконня та надати необхідні ресурси для запобігання подібним випадкам у майбутньому.

Після закінчення зйомок "Беверлі-Хіллз, 90210" артист займався озвучкою мультфільмів і з'являвся на екрані лише в епізодах популярних серіалів "CSI: Місце злочину Нью-Йорк" та "Щасливо розлучені". Він також зіграв роль у Фіна Шеперда у шести фільмах “Акулій торнадо” (2013-2018) та Синього диявола у вебсеріалі “Болотна тварюка”.

Ієн Зірінг двічі був одружений. Наприкінці 90-х артист був одружений з актрисою Ніккі Шіллер. Пара розлучилася через пів року через непримиренні розбіжності. У травні 2010-го актор одружився з колегою Ерін Крісті Іан, в них двоє дочок: 12-річна Мія та 10-річна Пенна Мей. Пара розлучилася у жовтні 2022 року.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ian Ziering (@ianziering)

Новини по темі: Бійка Актори