28501
0
12 квiтня
13 квiтня
Завантажити ще

Ведучий Олександр Попов вперше розповів про кохану і чому пара досі не розписана

Ведучий Олександр Попов вперше розповів про кохану і чому пара досі не розписана
Фото: instagram.com/akter

Ексведучий ранкового шоу "Сніданок. Вихідний" Олександр Попов вперше розповів про кохану та одруження. За словами артиста, його обраницю звуть Галина, за фахом вона стиліст. Пара познайомилася під час зйомок до початку повномасштабної війни. Про це телеведучий розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну.

– Вона стиліст, ми познайомилися на каналі. Але, за фактом, вона не працює на каналі давно, вже щонайменше два роки точно. Вона працювала, у нас був невеликий роман, стосунки. Вона мене якийсь період ненавиділа, тому що я дуже норовливий: "Це я не хочу одягати, це мені не подобається". Але згодом приборкав. Я довго її приборкував. Вона галичанка, а як каже Ігор Циганик, якщо галичанки, то ух які складні. Вона з Калуша, – поділився Попов.

Пара офіційно не розписана, але вважає себе подружжям, оскільки повінчалися у церкві.

- Я розумію, що нині можуть виникнути питання. Ми офіційно не розписані у РАЦС, але ми вінчані. Я зробив пропозицію на її день народження. Це було дуже романтично, у Римі. Ми запланували собі на літо весілля. Але розпочалася війна. Та й не до цього. А потім вирішили: давай повінчаємось. Тому що, мені здається, це важливіше. І ми повінчалися просто вдвох, нікого не було. Було прикольно те, що у нас весілля було у церкві, вона ще не добудована від слова "зовсім". Плитка була затягнута поліетиленом, там будівельні риштування стоять, одна ікона. І ми були першими, хто повінчався там, – уточнив актор.

Попову 37 років. Народився у місті Комсомольськ (нині Горішні Плавні). Він актор театру та кіно. Відомий за ролями у проєктах "Капітанша", "Сувенір з Одеси", "Поки станиця спить", "Троє у лабіринті".

Новини по темі: телеведучий Весілля