23 травня
Завантажити ще

Відчуваю себе українцем: Ектор Хіменес-Браво відповів на закиди щодо його національності

Відчуваю себе українцем: Ектор Хіменес-Браво відповів на закиди щодо його національності
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя шоу СТБ "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво відповів на закиди щодо своєї національності. За словами шеф-кухаря, він неодноразово чув на свою адресу образливі слова про те, що він не може вважати себе українцем, хоч і мешкає тут 15 років.

– 15 років я в Україні. І весь час чув у свою сторону, що я не українець і "забирайся у свою Колумбію". У серці я – українець. Друзі, неважливо, чи є паспорт і штамп. Я живу тут, працюю, плачу податки й допомагаю в найскладніші часи всім, хто потребує. Під час війни я мав можливість виїхати за кордон дуже багато разів, але ні, я тут. Тому що Україна – мій дім. Як я можу покинути свою сім'ю напризволяще? - уточнив він у зверненні в Instagram.

Хіменес-Браво додав, що найболючіше йому було почути подібні закиди від близької людини.

- Найболючіше те, що цього разу я почув ці слова від близької мені людини. Вони прозвучали з холодом в серці. Я розчарований і просто... в мене немає слів. Завжди на вашому шляху будуть траплятись ті, хто будуть говорити вам, що робити, ким бути — ніколи не слухайте. Стійте на своєму. Продовжуйте робити те, що робите. Я відчуваю себе українцем. Тут мій дім. І мені неважливо, чи є в мене паспорт, чи є якісь штампи і навіть чи є родичі. Головне - як я себе відчуваю. Хто я — обираю тільки я, – підсумував шеф-кухар.

Ектор Хіменес-Браво родом із Колумбії. З 2011 року незмінний суддя шоу "МайстерШеф". Багато років має громадянство Канади, але у травні 2021 року отримав документ про постійне місце проживання в Україні. Після переїзду до Києва відкрив кілька ресторанів. Ектор заявив про перехід на українську мову після повномасштабного вторгнення РФ до нашої країни. До цього він спілкувався з людьми англійською, російською та іспанською мовами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)