22 травня
Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво вславив українців: Я гордий, що живу з вами ці 12 років і насичився вашим духом

Ектор Хіменес-Браво вславив українців: Я гордий, що живу з вами ці 12 років і насичився вашим духом
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво давно живе в Україні та робить тут кар'єру. За цей час він багато чого зрозумів про народ України, але події останнього місяця додали нових барв у портрет нації. Оду українцям та їхньому бойовому духу кулінар 28 березня написав в Інстаграм.

Що я дізнався про українців за 12 років життя у цій країні? Це дуже виховані та працьовиті люди. Їх об'єднує щось більше, ніж мова, історія, колір шкіри та територія. Українець – це дух! – поділився Ектор.

Сім речей, які Ектор Хіменес-Браво зрозумів про українців

  • Українці – це не хлопчики для биття, які траплялися Росії усі ці десятки років.
  • Україна – маленька країна щодо Росії, але українці – велика нація.
  • Українець залишається українцем, незважаючи на те, де зараз живе. Тому ми отримали таку величезну підтримку миру.
  • Українці – освічені. Вони є у кожній країні на високих посадах.
  • Українці - це працюючі бджоли, які в потрібний момент об'єднуються і стають воїнами.
  • Українці і до війни були вольовими та сильними. Але війна їх так згуртувала, що цим надихається весь світ. Чи не кожна країна Європи має такий дух на генетичному рівні.
  • Українці сьогодні творять історію світу, яку люди по всьому світу вивчатимуть у школах та університетах. Українці змінюють світ. І борються за мир у всьому світі.

- Українці, я гордий, що живу з вами ці 12 років і просочився вашим духом. Я ніколи не буду колишнім. Я захоплений. Я пишаюся. Я колумбієць, який став українцем за духом. Я битимуся з вами до кінця. Я вдячний, що маю таку честь сьогодні стояти з вами. Дякую вам за це! - підсумував Ектор Хіменес-Браво.

Війна застала Ектора в Колумбії, куди він напередодні поїхав побачитись з мамою і збирався місяць пробути у відпустці. Багато хто поспішив звинуватити зіркового кухаря у втечі. Проте Хіменес-Браво незабаром повернувся - нехай не в Україну, але до Польщі, щоб брати посильну участь у волонтерському русі, зі словами "Поки наші герої захищають наш будинок - я допомагатиму в тилу".