19 липня
Завантажити ще

Каньє Вест на івриті вибачився за антисемітські висловлювання

Каньє Вест на івриті вибачився за антисемітські висловлювання
Фото: Jason Davis/Getty Images for DailyWire+

Американський реп-виконавець Каньє Вест вибачився перед єврейським народом за свої антисемітські висловлювання. В Instagram репер опублікував пост на івриті.

- Я щиро перепрошую єврейське суспільство за будь-який ненавмисний сплеск, викликаний моїми словами або діями. Я не збирався завдавати болю або показувати неповагу, я глибоко шкодую про будь-який біль, який міг завдати. Я маю намір почати з себе і винести уроки з цього досвіду, щоб більше відчувати і розуміти в майбутньому. Ваше прощення є важливим для мене, і я готовий спокутувати провину та сприяти єдності, - написав Вест.

Все почалося з того, що артист звинуватив музиканта Шона Комбса (P. Diddy) у тому, що того нібито контролюють якісь "впливові євреї", і написав у соцмережах, що включає "смертельний режим третього рівня" проти євреїв. Пізніше, на показі бренду Yeezy в рамках паризького Тижня моди, музикант з'явився перед публікою у лонгсліві із зображенням Папи Римського Йоана Павла II та написом White Lives Matter ("Життя білих має значення") - переінакшене гасло руху із захисту прав афроамериканців Black Lives. Через образливі заяви Adidas і Gap Inc відмовилися від співпраці з репером, а французький модний дім Balenciaga передумав робити з ним колаборацію.

У грудні 2022 року репер дав інтерв'ю, в якому заявив, що заперечує Голоскост і симпатизує Адольфу Гітлеру. Співак зазначив, що бачить у диктаторі "щось добре", і закликав "припинити засуджувати нацистів". Після цього Каньє опублікував у Twitter зображення свастики, вписане у зірку Давида, та підписом YE24 LOVE EVERYONE #LOVESPEECH (ЙЕ24 ЛЮБЛЮ ВСІХ. - Авт.), за що був миттєво заблокований соцмережею за порушення правил.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширень Ye (@kanyewest)

Новини по темі: антисемітизм Каньє Уест