Завантажити ще

Cестра Селін Діон розповіла, що через рідкісну хворобу співачка більше не може "контролювати свої м'язи"

Cестра Селін Діон розповіла, що через рідкісну хворобу співачка більше не може
Фото: instagram.com/celinedion

Сестра канадської співачки Селін Діон Клодетт розповіла про погіршення стану артистки, яка рік тому призупинила концертну діяльність через невиліковну хворобу. В інтерв'ю канадській газеті 7 Jours вона повідомила, що зірка більше не може "контролювати свої м'язи". Про це пише Daily Mail.

– Вона багато працює, але не може контролювати свої м'язи. Моє серце розривається від того, що вона завжди була дисциплінованою. Вона завжди багато працювала. Наша мама завжди говорила їй: "Ти робитимеш це добре, ти робитимеш це правильно". Це правда, що і в наших, і в її мріях є мета повернутися на сцену. В якій якості? Я не знаю.

Раніше Клодетт спростувала чутки, що співачка прикута до інвалідного крісла і важко пересувається. За її словами, артистка тісно співпрацює з дослідниками, які спеціалізуються на її захворюванні, але через те, що  цей діагноз рідкісний, прогрес йде повільно. Зараз Діон намагається знайти ліки, які б допомогли їй.

Селін розповіла про свою хворобу у соцмережах у грудні 2022 року, після чого скасувала світовий гастрольний тур. За її словами, через спазми, які викликані захворюванням, у неї почалися труднощі під час ходьби. Спазми не дозволяють співачці використовувати свої голосові зв'язки, як раніше, і працювати на сцені.

Синдром м'язової скутості - ця рідкісна прогресуюча і поки невиліковна хвороба змушує організм атакувати власні нервові клітини та порушує м'язову рухливість.

Новини по темі: Хвороби Селін Діон