20 травня
Завантажити ще

У Селін Діон виявили рідкісну невиліковну хворобу

У Селін Діон виявили рідкісну невиліковну хворобу
Фото: Kevin Winter/Getty Images

У канадської співачки Селін Діон діагностували невиліковне захворювання. Лікарі виявили у артистки синдром м'язової скутості. Цим рідкісним недугом, який викликає хворобливі м'язові спазми в тілі, страждає всього 1 людина на мільйон. Про це зірка розповіла у ролику, опублікованому в Instagram.

- Нещодавно у мене діагностували дуже рідкісний неврологічний розлад, який називається синдром ригідності, на нього страждає 1 людина на мільйон. Хоча ми все ще вивчаємо це рідкісне захворювання, наразі ми знаємо, що воно викликає всі мої спазми. На жаль, ці спазми впливають на кожен аспект мого повсякденного життя, іноді викликаючи труднощі під час ходьби і не дозволяючи мені використовувати свої голосові зв'язки, щоб співати так, як я звикла, - зазначила у своєму зверненні Діон.

Через поставлений діагноз артистка змушена була скасувати концертний тур, який був запланований на лютий. Найближчим часом артистка зосередить усю увагу на проблемах зі здоров'ям.

- Щоб знову зв'язатися з вами, я не маю іншого вибору, окрім як зосередитися на своєму здоров'ї в цей момент, і я сподіваюся, що я на шляху до одужання. Це моя мета, і я роблю все можливе, щоби відновити сили, — поділилася співачка.

Новина про проблеми зі здоров'ям у співачки з'явилися у ЗМІ у січні. Тоді артистка скасувала свій тур Північною Америкою через постійні спазми м'язів, але публічно про свій діагноз не говорила.

Синдром м'язової скутості – рідкісний неврологічний синдром, при якому у пацієнта наростає загальна скутість та біль у м'язах. Ліків від цієї хвороби поки ще не винайшли, але існують препарати, які допомагають уповільнити її прогресування.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Céline Dion (@celinedion)

Новини по темі: хвороба Селін Діон