Завантажити ще

Селін Діон скасувала світове турне Courage – стан артистки погіршився

Селін Діон скасувала світове турне Courage – стан артистки погіршився
Фото: https://www.instagram.com/celinedion/

Канадська співачка Селін Діон, яка бореться із важким неврологічним захворюванням, скасувала своє світове турне Courage. Про це артистка повідомила у своєму Instagram.

- Мені дуже шкода знову вас усіх розчаровувати. Я докладаю всіх зусиль, щоб відновити свої сили, але гастролі можуть бути дуже важкими навіть коли ти готова на всі 100%. Це несправедливо стосовно вас – відкладати концерти. І, хоч це розбиває мені серце, буде краще, якщо ми скасуємо все зараз, поки я дійсно не готова повернутися на сцену, - написала зірка.

У той же час Діон зазначила, що не здається у боротьбі із захворюванням і чекає з нетерпінням своєї зустрічі з шанувальниками.

Про те, що лікарі виявили в артистки невиліковне захворювання, стало відомо в грудні 2022 року. Тоді Селен повідомила про свій діагноз - синдром м'язової скутості. На цю рідкісну недугу страждає всього одна людина на мільйон. За словами зірки, спазми, викликані захворюванням, викликають у неї труднощі під час ходьби і не дозволяють співачці використовувати свої голосові зв'язки як раніше.