Завантажити ще

Гра в кохання: як Тишкевич, Денисенко, Боклан, Федінчик знімаються у сексуальних сценах

Гра в кохання: як Тишкевич, Денисенко, Боклан, Федінчик знімаються у сексуальних сценах
Фото: СТБ

В інтерв'ю «КП» Георгій Делієв зізнався, що в кіно переважно йому доводиться грати негідників, бандитів та вбивць. А йому іноді дуже хочеться побути у шкурі героя-коханця. Але таку історію народному артисту доводилося грати лише кілька разів.

Нам, звичайним глядачам, здається, що роздягнутися на знімальному майданчику або зобразити любовну сцену з чужою тобі людиною – справа дуже складна і навіть непристойна. Але, як кажуть актори, це лише частина роботи.

Під час зйомок фільму «Секс та нічого особистого» актор Роман Луцький зізнавався нам, що у роботі над такими картинами немає нічого соромного. Мовляв, це не жанр порно. А сам він переживав не так про зйомки відвертих сцен, як про те, щоб не зробити проект поверховим і вульгарним.

Що відчувають актори, знімаючись у пікантних та сексуальних сценах?

Андрій Федінчик та Катерина Тишкевич

У мелодрамі «Місце під сонцем», яка зараз йде на каналі «Україна», Андрій Федінчик та Катерина Тишкевич грають подружжя, яким у кадрі, природно, доводиться лягати в ліжко.

«У такі моменти всередині все одно щось екає, але ми з моєю дружиною Наталкою (акторка Наталка Денисенко. – Авт.) розуміємо, що наявність подібних епізодів за сценарієм – частина нашої роботи. Від цього нікуди не дінешся, – каже Андрій. - З іншого боку, ми знаємо техніку таких сцен. Я так не люблю відвертих сцен! Ти лежиш напівголий, навколо тебе працює команда, гримери поправляють грим, хлопці виставляють світло… Глядач бачить гарну картинку, а насправді акторам незатишно та незручно у такі моменти.

До речі, як зізнається Федінчик, він товаришує з чоловіком Тишкевичем, актором Валентином Томусяком ще з тих часів, коли вони з Катею не були одружені.

«Я дружу з чоловіком Каті з того часу, коли вона ще не була його дружиною, – продовжує Андрій Федінчик. – І прикол у тому, що коли ми відзняли нашу подружню сцену, одягаємось, і я кажу: «Томасику привіт!». Катя мені у відповідь: «Наталці привіт! Ну все бувай". Вийшло кумедно, ми посміялися і тим самим розрядили незручність ситуації».

 

Ганна Сагайдачна та Михайло Гаврилов

Актриса Ганна Сагайдачна вважає, що актора на знімальному майданчику потрібно закохуватися, інакше почуття на екрані не виглядатимуть справжніми. У серіалі «Фортечна» Ганна грає Наталі Дорошенко – про її жертовну любов до Григорія Червинського у виконанні Михайла Гаврилова вже можна складати легенди.

«У партнера не тільки можна закохуватися, а в нього треба закохуватися! – пояснювала в інтерв'ю "КП" Ганна Сагайдачна. /culture/631584-zvezda-seryala-krepostnaia-anna-sahaidachnaia-kohda-ya-na-rabote-to-vluiblena-v-svoeho-partnera - Дуже багато хто для зближення спілкується і за межами знімального майданчика. Ідуть у кафе, п'ють каву, впізнають один одного. Мій основний партнер і моє кохання - це Григорій Червінський, якого грає Михайло Гаврилов. До зйомок я ніколи в житті його не бачила. Хто не в курсі, серіал не знімають у хронологічній послідовності. У наш перший знімальний день ми мали сцени в кареті, дуже драматичні, а це - кінець першого сезону. Пам'ятаю, дивилася на нього зі зніяковілістю, адже він – незнайома мені людина. Але за сюжетом ми вже заручені. Тому дуже важливо придивлятися одна до одної, обговорювати сцени разом».

За словами актриси, у кіно у неї починається зовсім інше життя:

«Коли заходжу до павільйону, я ще Ганна Сагайдачна. Але тільки-но мені зробили грим і я одягла костюм – я вже Наталі Дорошенко. У цьому є і добрий, і поганий. Коли ми знімали дуже драматичні сцени, я настільки виснажувала себе муками, що могла і вдома грюкнути дверима.

Багато хто питає, як я знімаюся в любовних сценах, коли в мене є чоловік. Але це робота, потреба. Звичайно, я завжди пам'ятаю про чоловіка, його я люблю. Але в робочі моменти думаю виключно про роботу, я навіть мінімізую відповіді на дзвінки під час перерви, відключаю себе від зовнішнього світу максимально, щоб мене ніщо не відволікало та не заважало. Є лише мій партнер, з яким у мене зараз є сцена. І я бачила очі Михайла, які теж змінювалися, він дивився на мене абсолютно закоханими очима. Так само і я дивилася на нього. Навіть коли сцена закінчувалась, ми могли йти з ним за руку.

Як зізнається актриса, так, найімовірніше, і народжуються чутки. І тут треба чітко розуміти, що є робота, а є реальне особисте життя.

«Напевно, саме тому дуже у багатьох акторів починаються романи, бо поєднують реальне життя з життям персонажів, – продовжує Ганна. - Я завжди намагаюся це чітко розмежовувати. Але коли я на роботі, то закохана у свого партнера і лише його».

 

Катерина Тишкевич та Антон Батирьов

Ось де неможливо забути гру Катерини Тишкевич, так це у фільмі Оксани Байрак «Ніщо не трапляється двічі». Там їй довелося грати пристрасне кохання з красенем Антоном Батирьовим. Причому в цій картині знімався і її чоловік Валентин Томусяк. За сюжетом Катя спочатку була кіношною дружиною свого реального чоловіка Валентина Томусяка, а потім – героя Антона Батирьова Вадима Огнєва.

В інтерв'ю «КП» ми питали Катю, чи не ревнує її Валентин до таких кіношних ніжностей.

«Мені іноді здається, що ми з Валиком якісь неправильні, у нас не склалося з ревнощами, – каже Тишкевич. - Не ревну і не ревнувала ніколи, і Валік також. Якийсь такий рівень довіри у нас, що не виникає запитань. Валик з Антоном теж у добрих дружніх стосунках, вони так приколюються завжди на майданчику. Ми й утрьох часто зустрічаємось, хихикаємо.

Що ж до кіношних поцілунків із Батирьовим, Катя зізнається, що Антон у цьому плані – найкращий партнер.

«Добре цілується, пристрасно, міцно, без вульгарності при цьому, – продовжує актриса. - У мене були різні партнери за поцілунками, і скажу чесно: Батирьов – найкращий. З ним найприємніше. Ми настільки дружимо, що це не викликає дискомфорту та незручності. Бувають такі партнери, що люблять мову засунути, і це неприємно. Антон – дуже інтелігентний, з ним комфортно працювати».

 

Наталка Денисенко та Станіслав Боклан

Дружина Андрія Фединчика Наталка Денисенко взагалі каже, що заробила собі амплуа «актриса еротичних сцен».

«Андрій розуміє, який статус я собі заробила, – сміється Наталка. - Я – «акторка еротичних сцен», бо скрізь у мене кохання. Розумієте, якби я була актриса, а він – математик чи програміст, думаю, він би не розумів, скажімо, ті самі нічні зміни, коли в тебе зйомки і ти справді не можеш взяти слухавку. Я, звісно, ревну. Він, мені здається, ревнує менше, бо розуміє, як усе влаштовано у кіно».

У «Фортечній» героїня Денисенко Лариса Яхонтова грає спочатку коханку героя Станіслава Боклана Петра Червінського, а потім стає його дружиною. Тож без постільних сцен не обійшлося. Але сором на майданчику не було, незважаючи на різницю у віці 30 років. Як зізнається актриса, Боклан для неї – «рідна людина».

«Його люблять не лише у народі, його люблять усі актори. У нього приголомшливе почуття гумору, він дуже гарний, порядний чоловік, у нього прекрасна дружина Наташа. Він постійно розповідає про своїх котів на дачі, це мої найулюбленіші історії, чудово жартує, – каже Денисенко. - Коли ми з ним тільки познайомилися, це було на проекті «Століття Якова», я дуже переживала, а потім зрозуміла, що він свій чувак. Усі його називають Стас. А я – дядько Стас, не можу інакше, мені здається, буде неповажно.

Коли приїхала на зйомки, не знала хто мій партнер. У мене в думках було - як моя дитина покакала, у нас були трішечки з цим проблеми. І тут дізнаюся, що я граю коханку Станіслава Боклана. Все було чудово. Він такий рідненький! Коли ми переозвучували деякі інтимні сцени, я помітила, адже вчасно цього не бачила, як він майстерно, непомітно в потрібний момент прикривав моє тіло.

Звичайно, я знімалася в спеціальній білизні. У кадрі складається враження, що я гола, але це не так. Я ще трохи переживала, як виглядаю, бо зйомки були майже відразу після пологів, моєму Андрюші було лише два з половиною місяці».

 

Тая Щурук та Максим Самчик

У серіалі «Перші ластівки: Залежні» актриса Тая Щурук зіграла роль популярної блогерки та веб-моделі Альбіни Хаткіпер, де їй довелося зніматися у дуже відвертих сценах.

Але, як зізнавалася Тая у розмові з «КП», вона не відчувала дискомфорту під час зйомок сцен сексу, на відміну її хлопця. Адже з партнером із серіалу Максимом Самчиком вони давно знайомі.

«З Максимом Самчиком було дві сцени, а з Девізоровим – просто поцілунок. Я з ними знайома вже давно, можу назвати їх своїми друзями. Складніше це робити з незнайомою людиною, – пояснює актриса. - Ось із хлопцем, з яким цілувалася я, а потім Макс Девізоров, було не дуже комфортно. Але потім ми почали спілкуватися та зняли сцену з кількох дублів.

Якщо розуміти, що це робота, частина твого персонажа, то це не складе труднощів, як і будь-яка інша сцена. Іноді сцени сексу проходять легше, ніж ті, де потрібно емоційно витратитись, наприклад, з батьками. На неї йде більше енергії, ніж на сцену сексу, яку всі так бояться».

До того ж, за словами Щурук, кадри з роздяганням – це не просто ефектна картинка. А якщо в сцені є важливе посилання, то гру в таких епізодах сприймаєш зовсім по-іншому.

«Момент з оголенням Альбіни – дуже крутий хід, – каже Тая. - Вона роздягає себе, але разом із цим вона себе й ховає. Це – одна з її масок. Їй треба роздягтися, щоб відчути любов, якої їй не вистачає у стосунках та сім'ї. Щоб подивитися на себе очима людей, які бачать її оголеною».

 

РЕЖИСЕРСЬКИЙ ПОГЛЯД

Потрібно легалізувати оголену у свідомості актриси

У фільмі Мирослава Слабошпицького « Плем'я » є багато еротичних та сексуальних сцен. В інтерв'ю «КП в Україні» режисер розповідав, як йому вдалося умовити непрофесійну актрису Яну Новікову знятися у таких відвертих сценах:

«Ми її вмовили на всі секс-сцени. То була тривала робота. Потрібно було легалізувати оголену у її свідомості. У нас була з цього приводу сутичка першого знімального дня. Але найбільше нам допоміг у цьому фільм «Життя Адель», який виграв на фестивалі Канна (у 2013 році. – Авт.). Яна закохалася в Адель і подивилася на питання оголення іншими очима. Вона зрозуміла, що це кіно».

 

А ЯК У НИХ?

Міла Куніс заснула під час еротичної сцени з Джастіном Тімберлейком

Міла Куніс під час зйомок із Джастіном Тімберлейком у фільмі «Секс з дружби» заснула у найцікавішому місці.

«Я лежала, а Джастін пестив мене, цілуючи мені спину. Я подумала: "Нічого страшного не станеться, якщо я на хвилинку заплющу очі і відпочину". Я так і зробила, а наступне, що почула були слова: «Зйомка закінчена! Дякую всім!" Тож я насправді заснула у ліжку з самим Джастіном Тімберлейком», - зізналася Куніс.

Новини по темі: Серіали Зірки Актори фільми