Важкохвора актриса Катерина Тишкевич нарешті дізналася свій діагноз

Причина її недуги криється у порушенні біохімії мозку, спричиненому родовою травмою.

instagram.com/mrsketrin

Українській актрисі Катерині Тишкевич, яка багато років страждає від невідомого головного болю, лікарі нарешті поставили діагноз. За результатами обстеження у актриси виявили соматоморфний головний біль, спричинений функціональним пошкодженням мозку. Як з'ясували медики, причина її недуги криється у порушенні біохімії мозку, спричиненому родовою травмою. Надалі актриса проходитиме фармацевтичне лікування та з особистої ініціативи відвідуватиме психотерапевта.

- Вирок один, діагноз звучить так: соматоморфний головний біль, спричинений функціональною уламкою мозку! Зараз підібрано фармацевтичне лікування + певні фізичні навантаження і психотерапія (проходила її вже 1,5 роки, зараз змінила напрямок і знайшла нового спеціаліста). Хоча більшість лікарів згодні з тим, що я не потребую психотерапії, а маю саме проблему з порушенням біохімії мозку, спричиненою родовою травмою (до 7 місяців в мене було встановлене ДЦП). До певного часу дитяче тіло компенсувало цю проблему, а зараз наслідки вийшли ось на такий рівень…В будь-якому разі, безмежно вдячна всім за піклування та підтримку, – зазначила артистка у Instagram.

Тишкевич додала, що частина грошей на лікування, які допомогли зібрати шанувальники, вона віддала на потреби ЗСУ, частину пожертвувала важко хворим дітям і безпритульним тваринам.

Про свій недуг Тишкевич повідомила в Інстаграмі наприкінці липня. Актриса заявила, що випробувала вже всі традиційні та нетрадиційні методи лікування, але зрозуміти причину головних болей їй так і не вдалося. Артистка планувала вирушити на діагностику до Данії, проте лікарі готові були її прийняти не раніше жовтня. У серпні телезірка розпочала експериментальне лікування у Києві.