Завантажити ще

Зірка серіалу "Плут" Гордієнко розповіла, як долає кризи у стосунках із чоловіком Максом Девізоровим

Зірка серіалу
Фото: instagram.com/devizorov

Зірка серіалу "Плут" Світлана Гордієнко розповіла, як їй вдається долати кризу в стосунках із чоловіком Максом Девізоровим, який наразі захищає Україну на передовій. В інтерв'ю KP.UA артистка зізналася, що сьогодні бути дружиною військового - непроста ноша та величезний стрес. Перші дев'ять місяців повномасштабної війни Гордієнко настільки переживала за чоловіка, що увігнала себе у депресивний стан. Впоратися з цим парі допоміг психолог.

- Це непроста ноша. Я відчуваю і слабкість, і агресивність. Вважаю, що дружинам військових мало приділяється уваги. Та й взагалі всім жінкам, які чекають на своїх – сина, брата, друга... На жаль, хтось із них своїх чоловіків уже втратив. І це величезний пласт травмованих людей, яким потрібно віддати частину уваги та турботи з боку соціуму, – поділилася Світлана. - Тут важливе розуміння себе. Тому що навіть кохання стирається страхом, стресами, нервами. Жінка, у якої чоловік перебуває на фронті, переживає руйнацію 24/7. Ти ніколи не знаєш, що це за дзвінок, а хто це дзвонить, а якщо він не відповів – чому він не відповів… І, на мою думку, постійна напруга через деякий час переходить в агресію чи просто апатію. Тому почуття спокою, яке я собі дала, мені допомогло, і ми знаходимо спільні точки. Бачимося дуже рідко. Такою є реальність.

Гордієнко додала, що пара намагається одразу вирішувати всі непорозуміння та бути щасливими незважаючи на обставини. У той же час кожна їхня зустріч дається артистці дуже емоційно важко.

– 1 листопада було два роки, як ми разом. Одружені ми півтора року, і стільки ж триває повномасштабна війна. До цього я жила у Лондоні. Тобто ми й не були разом достатньо часу. Проте намагаємося долати всі випробування. Коли бачимося, намагаємось бути щасливими. Хоча мені це дається дуже складно. Йому легше, – уточнила вона. - Наприклад, Макс має 10 днів відпустки. Він приїжджає, а я вже наступного дня починаю рахувати, скільки нам залишилося бути разом. Почуття, що його треба відпускати назад, з'їдає все моє щастя. Спочатку ти на нього чекаєш, причому ніколи не знаєш, коли це станеться і чи станеться взагалі, потім це відбувається – і ти така: залишилося 10 днів.

Гордієнко та Девізоров до весілля зустрічалися близько півроку. Артист зробив коханій пропозицію через відеозв'язок - в останній день перед тим, як поїхав на Донбас. Пара розписалася у травні 2022-го у Дніпрі.

Новини по темі: Відносини Актори