23 травня
Завантажити ще

Melovin зізнався, що страждає на цукровий діабет

Melovin зізнався, що страждає на цукровий діабет
Фото: instagram.com/melovin_official

Співак MELOVIN, який напередодні заявив, що йому діагностували невиліковну хворобу, зізнався, що у нього виявили цукровий діабет. В ефірі "Сніданку з 1+1" артист заявив, що має спадкову хворобу зрілого типу, яка передалася йому генетично.

- Цукровий діабет у 26 років. MODY діабет (діабет зрілого типу у молодих. – Авт.). Це генетична хвороба, вона у мене спадкова. Це трохи стрьомно, тому що 26 років і цукровий діабет якось не дуже збігається одне з одним. Все ж таки помічали, що я то 85 кілограм вішу, то 70, і в мене постійні стрибки ваги. Але я завжди думав, що це проблема з грудками Біша і потрібно їх видалити. І у 90% випадків цукровий діабет люди собі діагностують у такий спосіб. Вони приходять до лікаря, щоб діагностувати щось інше, і випадково дізнаються, що вони мають цукровий діабет. Така сама історія була в мене.

Артист зазначив, що останнім часом схуд на 15 кілограм, але почувається чудово. Виконавець додав, що вирішив розповісти про свою хворобу публічно, щоб закликати людей стежити за своїм здоров'ям та перевіряти свій організм, навіть якщо добре почуваєтеся.

- Так, це жахливо. Але з цим треба не те що боротися, з цим потрібно навчитися жити. Так, це повна зміна твого харчування, твоїх звичок. Не будьте як я. Не шукайте проблему в іншому, коли вона зазвичай зовсім не там. Перевіряйте свій організм, робіть чек-ап, тому що на тлі стресу реально загострюється дуже багато хвороб. Це про повагу та любов до себе. Слідкуйте і дбайте про себе. Ви – єдине, що у себе є.

MODY-діабет - різновид діабету, при якому захворювання виявляється в молодому віці і протікає м'яко, подібно до «дорослого» діабету другого типу, але часто без зниження чутливості до інсуліну.

Новини по темі: Хвороби MELOVIN