Завантажити ще

MELOVIN розповів про алкогольну залежність і як позбавився цієї звички

MELOVIN розповів про алкогольну залежність і як позбавився цієї звички
Фото: youtube.com/Люкс ФМ

Співак MELOVIN зізнався, що страждав від алкогольної залежності. У рамках шоу "33 питання" для YouTube-каналу "Люкс ФМ" артист розповів, що переосмислив своє життя і обходиться без спиртного вже понад 120 днів.

– Я міг би себе назвати алкоголіком. Я просто не виглядав як якийсь негативний образ алкоголіка. Я був побутовим інтелігентом. Я нікому не грубіянив. У мене були запої. Я відчув, що з цим час зав'язувати. Це точно тобі не додає здоров'я. Мені здається, жити без алкоголю набагато цікавіше, коли ти пам'ятаєш кожен свій момент щодня, – це клас, - наголосив артист.

Виконавець додав, що своїм рішенням відмовитися від спиртного він послугував прикладом для друзів також перестати вживати алкоголь.

- Найбільше я полюбляв джин, віскі, ром. Напевно, якби пив цей алкоголь у чистому вигляді, було б усе гаразд. А коли ти починаєш змішувати з колою, соками чи ще чимось… це просто г*вно. Я змусив усіх своїх друзів припинити пити, і це класно. Мені здається, ніхто з них не хотів втрачати мене. Досить бухати, друзі. Вже вік зовсім не той. Я відчуваю свої 26 років як якесь переродження та переосмислення. Алкоголь під час війни, під час великого стресу – він тебе ще більше вбиває, – підсумував музикант.

У грудні 2021 року MELOVIN розповідав, що вживав заборонені речовини, але вчасно зрозумів, що цим можна "вбити своє я і втратити себе"

MELOVIN 26 років. Він набув популярності у 2015 році після перемоги у шоу "Х-Фактор". У 2017-му артист брав участь у нацвідборі "Євробачення", а у 2018-му представив Україну на "Євробаченні-2018", де посів 17-е місце. Найвідоміші його пісні: "Under The Ladder", "Ти", "Вітрила", "З тобою, зі мною, і годі".

Новини по темі: алкоголизм MELOVIN