Завантажити ще

Ангеліна Усанова про спілкування з росіянкою на "Міс Всесвіт": Взагалі не бачимося

Ангеліна Усанова про спілкування з росіянкою на
Фото: instagram.com/usanova.life

"Міс Всесвіт Україна" Ангеліна Усанова у соцмережах прокоментувала, чи спілкується з представницею РФ Маргаритою Голубєвою в рамках конкурсу "Міс Всесвіт". Напередодні організатори знову спробували "подружити" українку з учасницею з країни-агресора, посадивши їх за один стіл на гала-вечорі. У сторіс Instagram Ангеліна не стала коментувати цей інцидент, але на запитання підписників "Які у вас стосунки з учасницею з Росії?" заявила, що ніяк з нею не контактує.

- Представниця Росії не проявляє жодного інтересу зі мною спілкуватися. Крім того, ми знаходимося на різних поверхах, у різних групах та маємо зовсім різні плани на день. Тому ми взагалі не бачимося, – наголосила українка.

Українок не вперше зіштовхують лобами з представницями країни-агресора у рамках конкурсу. Схожа історія сталася минулого року напередодні фіналу "Міс Всесвіт". Тоді до мережі потрапило відео, на якому росіянка просить стати поруч з українкою Вікторією Апанасенко для спільного фото, але та їй відмовляє, а потім наша учасниця просить "Міс Колумбію" помінятися місцями.

Ангеліна Усанова здобула титул "Міс Всесвіт Україна-2023" наприкінці серпня після Zoom-інтерв'ю з 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. Дівчина представить країну на "Міс Всесвіт-2023" 18 листопада у Сальвадорі. Минулого року Україна вперше за роки участі у "Міс Всесвіт" виграла конкурс національних костюмів, випередивши в онлайн-голосуванні представниць 90 країн світу, але у ТОП-16 фіналу не потрапила.

Фото: instagram.com/missuniverse

Фото: instagram.com/missuniverse

Фото: instagram.com/usanova.life

Фото: instagram.com/usanova.life