Завантажити ще

"Міс Всесвіт Україна - 2023" зізналася, що ледь не вчинила самогубство через кохання

Фото: instagram.com/usanova.life

"Міс Всесвіт Україна - 2023" Ангеліна Усанова зізналася, що ледь не вчинила суїцид після втрати стосунків. Про це дівчина розповіла в Instagram у Всесвітній день ментального здоров'я, який щороку відзначається 10 жовтня.

- Як людина, яка була на порозі самогубства після втрати важливих стосунків, я точно знаю, в які ігри з нами може грати наш розум. Коли голос каже в голові «Вбий себе! Ти бездарність! Ти нікому не потрібна! Ти не заслуговуєш ні на що!»… Коли ти втрачаєш все і маєш починати життя з початку, відбудовуючи себе пазл за пазликом. І легше здатися! Легше повірити негативним думкам! Легше відчувати себе жертвою. Завжди легше здатися аніж продовжувати боротьбу, - зазначила Ангеліна.

Усанова додала, що на той момент від самогубства її врятувала надія на краще майбутнє та любов до себе.

- Зі свого досвіду можу сказати, що наш розум — має бути нашим другом, і він є нашим другом. Наш вибір, які думки ми плекаємо у собі, чи гарні ми садівники у нашому ментальному саду. Життя варте кожної секунди. І самогубство – це ніколи не вихід. Бережіть ментальну гігієну і дбайте про свої думки, як ви дбаєте про своє тіло.

Ангеліна Усанова отримала титул "Міс Всесвіт Україна - 2023" наприкінці серпня після Zoom-інтерв'ю з фіналістками та онлайн-голосування журі. Дівчина представить країну на "Міс Всесвіт - 2023" 18 листопада у Сальвадорі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від МІС ВСЕСВІТ - УКРАЇНА (@missukraine_universe)

Новини по темі: Міс Україна Всесвіт