21 червня
Завантажити ще

Оргкомітет "Міс Україна Всесвіт" змінив назву через скандал з іншим конкурсом "Міс Україна"

Оргкомітет
Фото: instagram.com/anna.filimonova__

Оргкомітет "Міс Україна Всесвіт" заявив про ребрендинг. Директор конкурсу Анна Філімонова повідомила у соцмережах, що змінила назву через скандал навколо учасниць іншого модельного змагання "Міс Україна", оскільки не хоче, щоб її команду асоціювали з діями колег.

- У зв'язку з черговим скандалом, який стався з нашими "колегами", ми ухвалили важливе рішення – провести ребрендинг. Просимо поширити цей пост, щоб допомогти нам відокремитися від бруду, до якого ми не маємо відношення, та цінностей, які ми не поділяємо. Ми бойкотуємо: будь-які види сексуальних домагань, непрофесіоналізм, зв'язки з країною-окупантом, неетичні вислови щодо учасниць конкурсу. Не всі люди однакові. Як і бренди. Як і конкурси краси, – йдеться у заяві оргкомітету. - Щоб відтепер ніколи дії колег не асоціювалися з нашим конкурсом, ми змінюємо назву нашого конкурсу на "Міс Всесвіт Україна" / "Miss Universe Ukraine". Ми хочемо і далі мати можливість прославляти Україну на міжнародній арені та розповідати правду про війну.

Хвиля хейту на організаторів "Міс Україна" почалася  після старту онлайн-голосування. Шоумен та гуморист Андрій Лузан у соцмережах закликав бойкотувати конкурс, оскільки, за його словами, частина фіналісток не живуть в Україні, а хтось і зовсім помічений у зв'язках із росіянами. Через добу оргкомітет конкурсу оголосив про перевірку оприлюднених у мережі фактів та виключив трьох учасниць з числа фіналісток. У соцмережах дівчата зазначили, що самі зняли свої кандидатури з конкурсу, а учасниці, про яких йшлося у розслідуванні Лузана, продовжують боротьбу за корону.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від МІС ВСЕСВІТ - УКРАЇНА (@missukraine_universe)