Завантажити ще

Зірка "Кухні" Катерина Кузнецова розповіла, чи планує її коханий-росіянин отримати українське громадянство

Зірка
Фото: instagram.com/katykino

Зірка серіалів "Анка с Молдаванки" та "Кухня" Катерина Кузнецова зізналася, чи планує її коханий-росіянин Максим Аплін отримати українське громадянство. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Катерина повідомила, що її обранець наразі мешкає в Іспанії, де подав документи на отримання картки резидента. Проте не виключає, що у майбутньому він може змінити її на українське громадянство.

- Він подбає про це. Думаю, що він планує це зробити. Саме зараз у нього йдуть документи щодо іспанської резиденції. Звичайно, це краще спитати в нього, але я думаю, що він про це замислюється. Тому що йому справді соромно, він переживає та всім серцем підтримує Україну, - уточнила Кузнецова.

Пара познайомилася на Шрі-Ланці та разом уже шість років. У квітні 2021-го коханий акторки зробив їй пропозицію.

Після повномасштабного нападу РФ на Україну Кузнецова вирішила виїхати з країни-агресора та відмовитися від участі у російських телепроєктах. Повертатися до Росії актриса не планує. Кузнєцова також засудила дії колишніх російських колег, які раніше знімалися в нашій країні, а зараз кажуть, що "не все так однозначно". Позицію артистки підтримав і її обранець, який з 2017 року висловлювався проти кремлівської влади та планував переїхати до іншої країни.

Новини по темі: громадянство Актриса