Завантажити ще

Олена Коляденко та Freedom ballet вперше в Україні покажуть бродвейський мюзикл "Кабаре"

Олена Коляденко та Freedom ballet вперше в Україні покажуть бродвейський мюзикл
Фото: прес-служба Молодий театр/Софія Саніна

Хореограф Олена Коляденко та Freedom ballet вперше в Україні презентують бродвейський мюзикл "Кабаре". Прем'єра вистави відбудеться 1, 2 та 3 грудня у Київському національному академічному Молодому театрі. За угодою з правовласниками, команда отримала ліцензію лише на 20 ексклюзивних прем'єрних показів у столиці.

– Ця постановка для мене – дуже цікавий виклик як для режисера. Це глибокий твір про людину та дилеми, з якими вона стикається протягом життя. Кожен людський досвід унікальний, і кожен обирає власний шлях у цьому чудовому й водночас жорстокому світі. Не має значення, народився ти сто років тому чи сьогодні. Що б я відчувала на місці головних героїв? Як би вчинила? Я постійно ставлю собі ці запитання, і сподіваюся, глядачам відгукнеться моя відповідь, - розповіла режисер "Кабаре" Олена Коляденко.

За музичну частину постановки відповідає Дмитро Саратський, а костюми творить театральна художниця Дар'я Біла. Ця вистава - наймасштабніший та найскладніший проєкт Молодого театру за останні 11 років.

- "Кабаре" - наймасштабніший та найскладніший проєкт Молодого за останні 11 років, і я пишаюся, що ми зважилися на нього під час війни незважаючи на всі сумніви та складнощі. Фантастичні актори, приголомшливий Freedom балет, живий звук, оркестр, складне виробництво, 37 осіб на сцені, стільки ж за лаштунками, надскладний технічний райдер та унікальний технічний партнер "Зінтеко", – зазначив директор - художній керівник Молодого театру Андрій Білоус.

За сюжетом події розгортаються у Берліні 1930-х. Нацизм впевнено захоплює уми й серця німців, розчарованих Першою світовою війною. Це час переоцінки цінностей і "смерті Бога", сексуальної емансипації та світоглядної кризи. Чи не єдиним острівцем свободи стає Kit Kat Club, де гротеск і розпуста межують зі здоровим глуздом та справжніми почуттями.

Квитки на спектаклі можна придбати на сайті Молодого театру. Їхня вартість - від 1000 до 3900 гривень.

Прем'єра мюзиклу на Бродвеї відбулася 20 листопада 1966 року, вистава була показана 1165 разів і зібрала 8 статуеток "Тоні". Фільм Роберта Луїса Фосса "Кабаре" з Лайзою Мінеллі отримав 8 нагород "Оскар" та 3 премії "Золотий Глобус".

Фото:  прес-служба Молодий театр/Софія Саніна

Фото: прес-служба Молодий театр/Софія Саніна

Фото:  прес-служба Молодий театр/Софія Саніна

Фото: прес-служба Молодий театр/Софія Саніна

Фото:  прес-служба Молодий театр/Софія Саніна

Фото: прес-служба Молодий театр/Софія Саніна

Новини по темі: Балет Мюзиклы