28501
0
Завантажити ще

Санта Дімопулос відповіла на критику відео з вечірки у День пам'яті жертв голодоморів

Санта Дімопулос відповіла на критику відео з вечірки у День пам'яті жертв голодоморів
Фото: instagram.com/santadimopulos/

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос пояснила, що виклала відео з вечірки у День пам'яті жертв голодоморів, тому що не читала новини і не знала, що це за день. Співачка шкодує, що опублікувала пост саме 26 листопада, проте вважає, що нікому цим не нашкодила.

- Кілька днів тому я поїхала на день народження подруги, яка зробила для нас сюрприз. І я пообіцяла собі 2 дні відволіктись, надихнутись і не читати новини. Зовсім. У мене майже вийшло. Наступного дня, прийшовши на сніданок і очікуючи на інших, я поділилася відео у своєму інсті (мій щоденник пам’яті), де ми у сукнях п’ємо чай, - і понеслось. Через кілька годин вся наша маленька компанія читала новини про мій «цинізм». Чи зробила я погано, що виставила цей пост? Ні. Чи зробила я помилку, що виставила саме в цей день? ТАК. Тому що це був День пам’яті жертв Голодомору. Моя бабуся пережила їх обидва, тому я дуже добре пам’ятаю і мені не потрібен якийсь спеціальний день для цього. Коли б я зранку прочитала новини (як зазвичай), чи поставила би цей пост? Ні! Та я нікому не нашкодила і не зробила зла. Кожна людина в житті робить помилки, і я не виняток, - пояснила Дімопулос.

Співачка уточнила, що у неї немає піарників, які змогли б за дзвінком видалити чи розтиражувати ту чи іншу новину. Також Санта наголосила, що позбулася "синдрому жертви" і продовжує "жити, любити, розвиватись та водночас донатити, висвітлювати, що коїться в Україні". 

Подібний скандал з блогерами виник у 2021 році, коли Олександр Заліско влаштував у День пам'яті жертв голодоморів вечірку на честь дня народження. У мережі ця історія отримала назву "голодна туса блогерів".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Santa Dimopulos (@santadimopulos)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Santa Dimopulos (@santadimopulos)

Новини по темі: Санта Дімопулос