28501
0
26 лютого
Завантажити ще

Зірка "Беверлі-Хіллз, 90210" Брайан Остін Грін оголосив про заручини з коханою

Зірка
Фото: instagram.com/sharnaburgess

Американський актор Браян Остін Грін заручився зі своєю коханою, танцівницею Шарною Берджесс після трьох років стосунків. Артист зробив пропозицію руки та серця обраниці під час "вечірки-сюрпризу", яку Шарна влаштувала з нагоди його 50-річчя. Про це пара повідомила в ефірі свого подкасту Old-ish та в соцмережах, пише Daily Mail.

Зірка "Беверлі-Хіллз, 90210" попросив своїх дітей від Меган Фокс - 10-річного Ноа, 9-річного Бодхі та 7-річного Джорні - допомогти йому.

– Діти виходять разом із ним. Ноа тримає на руках Зейна, а Джорні тримає маленьку червону коробочку Cartier. Вони стають поруч із Браяном, він бере у Джорні коробочку і каже мені: "Хочеш провести все життя разом з нами?". Я дивилася на нього і не вірила, що це відбувається. Звичайно ж, я погодилася, одягла обручку і обняла їх усіх. Це був чудовий, ідеальний момент єднання нашого племені. Я щаслива, що він зробив усе так, - розповіла Шарна.

Брайан та Шарна зустрічаються з кінця 2020 року. У 2021-му вони разом брали участь у "Танцях із зірками", а в липні минулого року у пари народився син, якого назвали Зейном. У Брайана Остіна Гріна є ще один спадкоємець Кассіус від попередніх стосунків з акторкою Ванессою Марсіл.

До стосунків Берджес артист близько десяти років прожив у шлюбі з колегою Меган Фокс. Подружжя розійшлося у травні 2020 року.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sharna Burgess (@sharnaburgess)

 

Новини по темі: Актори Весілля