Завантажити ще

Організатори "Міс Україна" виключили трьох учасниць з числа фіналісток

Організатори
Фото: instagram.com/missukraine_official

Оргкомітет "Міс Україна" після призначеної перевірки виключили трьох учасниць із числа фіналісток конкурсу через їхній начебто зв'язок із росіянами. Організатори також закрили національне голосування, яке через війну в Україні вперше проводилося онлайн. Імена володарок титулів "Міс Україна", "Міс Інтернешнл" та "Міс Земля" будуть оприлюднені пізніше. Про це повідомляється на офіційній сторінці конкурсу в Instagram.

- Ми уважно досліджували всі питання, які було винесено громадськістю протягом останніх кількох днів. За результатами досліджень, проведених спеціальною етичною групою, повідомляємо, що зазначені неетичні факти щодо учасниць конкурсу, на жаль, підтвердились. Тому комітет змушений виключити трьох учасниць зі складу конкурсу, – уточнюється в пості.

Однак у соцмережах конкурсантки Гончар Єлизавета, Сурай Поліна та Макарова Вікторія заявили, що самостійно ухвалили рішення покинути конкурс через скандал. Тоді як дівчата, про яких зазначено у пості Андрія Лузана, продовжують брати участь у конкурсі.

Фото: instagram.com/psvami

Фото: instagram.com/psvami

Хвиля хейту на організаторів "Міс Україна" почалася після старту онлайн-голосування. Шоумен та гуморист Андрій Лузан у соцмережах закликав бойкотувати конкурс, оскільки, за його словами, частина фіналісток не живуть в Україні, а хтось і зовсім помічений у зв'язках із росіянами. Учасниця № 10 Оксана Магера у 2018 році працювала моделлю у РФ, брала участь у конкурсі "Майбутнє Росії" у Кремлі. За даними Лузана, серед претенденток на перемогу конкурсантка № 23 Катерина Чувашова, батько якої, ймовірно, співробітник ФСБ і був заарештований за "злив" позицій ЗСУ. У мережі також можна знайти знімки, де учасниця № 17 Ірина Піляєва супроводжує московського ресторатора Олександра Орлова, який до 2022 року був одним зі співвласників українського конкурсу краси. 

Новини по темі: Міс Україна