24 липня
Завантажити ще

Оргкомітет "Міс Україна" проведе перевірку фіналісток конкурсу, яких підозрюють у зв'язках з росіянами

Оргкомітет
Фото: instagram.com/missukraine_official

Організатори "Міс Україна" перевірять дані фіналісток конкурсу, яких підозрюють у зв'язках з росіянами. Оргкомітет не виключає, що після оприлюднених у соцмережах фактів може виключити учасниць із числа претенденток на перемогу. Наразі онлайн-голосування за переможницю конкурсу призупинено. Про це йдеться на сторінці конкурсу в Instagram.

- Багато людей вже проголосували за учасниць конкурсу, а також дослідили особисті сторінки у соцмережах та розшукали додаткову інформацію про учасниць. У зв'язку з великим запитом громадськості комітет конкурсу створив етичну групу перевірки, яка проведе додаткові дослідження учасниць на основі отриманих нових фактів. За результатами таких досліджень можливі виключення учасниць зі складу конкурсу, - йдеться у публікації.

Після оголошення імен 25 учасниць шоумен та гуморист Андрій Лузан у соцмережах закликав байкотувати конкурс, оскільки, за його словами, частина дівчат-фіналісток не живуть в Україні, а хтось і взагалі помічений у зв'язках з росіянами.

Однією з тих, на кого звернув увагу Лузан, була учасниця №10 - Оксана Магера, яка наразі живе у Дубаї. На сторінці у дівчини майже немає згадок про повномасштабне вторгнення РФ, але, судячи з фото ще у 2018 році, вона працювала моделлю у РФ, брала участь у конкурсі "Майбутнє Росії" в Кремлі. На момент публікації цього матеріалу дівчина "підчистила" соцмережі, але збереглися скріншоти.

Чимало запитань викликали й інші учасниці. У конкурсі за №23 бере участь Катерина Чувашова, батько якої, за даними Лузана, ймовірно, співробітник ФСБ і був заарештований за "злив" позицій ЗСУ. Шоумен виклав знімок, де конкурсантка №17 Ірина Піляєва супроводжує московського ресторатора Олександра Орлова, який до 2022 року був одним зі співвласників українського конкурсу краси.

Наступного дня після скандалу Лузан виклав новий пост, де розповів, що йому надійшло безліч повідомлень від дівчат, які раніше брали участь у конкурсі. Вони поділилися історіями про те, як їх закликали на зустріч із чоловіками. Гуморист уточнив, що деяких дівчат буквально "затягують на конкурс різними умовляннями та маніпуляціями", після чого їм просто не дають його покинути.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Andrii Luzan 🇺🇦 (@luzannnn)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Andrii Luzan 🇺🇦 (@luzannnn)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Andrii Luzan 🇺🇦 (@luzannnn)

Новини по темі: Міс Україна